Мер Торонто знову бешкетує Автор: lesya · Опубліковано: 24.01.2014 22:53 · Розділ: Події у світі

Скандальний мер канадського міста Торонто знову опинився в центрі уваги преси. Його поведінка приковує увагу громадськості багатьох країн, викликаючи гарячі дискусії в Інтернеті та не тільки.

Ось і цього разу Роба Форда спіймали на гарячому: завітавши в один із ресторанів швидкого харчування, він почав там бешкетувати, чим і привернув увагу присутніх, один з яких одразу поспішив зняти все на камеру та викласти в Інтернет.

В принципі, нічого крамольного Роб не чинив, а поводив себе точнісінько так, як це робить більшість чоловіків напідпитку: голосно говорив, імітуючи ямайський акцент, лаявся та привселюдно пропускав стаканчик-другий разом зі своїм товаришем. Однак меру великого мегаполісу така поведінка, говорять критики, зовсім вже не личить.

Сам Роб Форд, схоже, дотримується іншої думки. У відповідь на надокучливі питання журналістів він не став заперечувати інформацію, але спробував відстояти власне право на приватне життя. І зробив це, слід сказати, з належною гідністю.

Обурило громадськість не тільки те, що глава міста привселюдно напився, а й те, яка в нього була компанія. В ресторан швидкого харчування Роб Форд завітав у компанії Сандро Лісі, відомого у певних колах вимагача та наркоділка.

«Негідну» поведінку мера зняв на камеру один з відвідувачів, і відео одразу облетіло Інтернет, ставши за кілька годин справжнім хітом. Тож уже на ранок наступного після пиятики дня на Роба, як гайвороння, налетіли журналісти.

Не розгубившись, Роб відповів: «Досить вже діставати мене цими питаннями! Я вже все сказав! Так, пив! Так, зустрічався з друзями! Те, як я розмовляю на тому відео - це мій звичайний стиль спілкування з приятелями. Вільний час я проводжу так, як хочу, і вас це не стосується».

Така різка відсіч украй розчарувала представників міської ради міста Торонто. Тим більше, що в минулому 2013 році скандальний Роб Форд обіцяв назавжди зав’язати з наркотиками та алкоголем. Він також дав обіцянку проводити дозвілля так, як і годиться мерові, та ще й такого великого міста.

Та, як бачимо, нестримне бажання «погуляти на повну» взяло верх над обіцянками, і не пройшло й кількох місяців з дня, коли Роб давав свої обіцянки, як він знову привернув до себе всезагальну увагу. Нагадаємо, що кількома місяцями раніше мера Торонто спіймали на курінні креку – сильного наркотику, який є неочищеним кокаїном.

Джерело: www.freeplaneta-news.ru

Інші новини розділу