В Італії монашка народила сина і назвала його на честь Папи Римського Автор: lesya · Опубліковано: 24.01.2014 13:09 · Розділ: Події у світі

Нещодавно скандальний інцидент стався в невеликому італійському місті Рієті: тут черниця народила хлопчика, і стала переконувати, що він – результат непорочного зачаття. Щоправда, настоятелі в це не повірили, і черницю виставили за двері.

Як повідомляє Agence France-Presse з посиланням на місцеві ЗМІ. Новонародженого малюка новоспечена мити вирішила назвати на честь Папи Римського, і малюк отримав ім’я Франциско.

Про вагітність послушниці не знали ні настоятелі монастиря, ні інші послушниці, ні, як говорить сама мати, вона сама. До останнього часу 32-річна черниця не знала, що з нею відбувається, і поїхала в лікарню з шлунковими кольками. Однак там виявилося, що причина гострих болів – не кольки, а перейми.

На світ появився здоровий хлопчик вагою в три кілограми.

Його назвали Франциском на честь діючого Папи Римського – до речі, сьогодні це ім’я в Італії частенько дають новонародженим хлопчикам, вважаючи, що воно зможе наставити дитину на путь істинний, а покровитель новонароджених з цим ім’ям оберігатиме їх від нещасть.

Новина про те, що черниця народила «від святого духа» швидко облетіла світ і стала відома представникам ЗМІ. Однак черниці з монастиря оберігають жінку від журналістів, щоб допомогти їй уникнути стресу, докучливих запитань і насмішок.

Про жінку відомо зовсім небагато. Її ім’я зі зрозумілих причин зберігається в таємниці, та й сама вона на людях не показується. Про черницю відомо лише, що вона родом з Сальвадору, їй тридцять два роки, а в Італії жінка мешкає вже шістнадцять років.

Крім того, в тому ж монастирі перебувала рідна сестра черниці.

Новонародженому малюкові дали прізвище матері, оскільки хто його батько, може знати хіба сама послушниця: ніхто з рідних нічого не чув про чоловіка, який би міг бути батьком хлопчика.

Одна із сестер монастиря розповіла, що порівняно недавно (скоріше за все, приблизно дев’ять місяців тому), черниця-мати побувала в себе на батьківщині. Повернулася вона звідтти задумлива, і практично нісчого про свою подорож не розповідала. Ось тільки все більше стала усамітнюватися, та все більш ревно молитися.

Швидку монашка викликала сама, тож її подруги ні про що не здогадувалися.

Зрозуміло, що випадок викликав неабияке спантеличення як настоятелів монастиря, так і керівництва єпархії. Єпископ міста Рієті з даного приводу зазначив, що сестру, яка не змогла встояти перед спокусою, вони просто повинні вигнати з монастиря. Та при цьому церква готова їй допомогти у вихованні дитини, хоча б на перший порах, але згодом їй все-таки доведеться повернутися до світського життя. Співчутливі городяни уже почали збирати пожертви молодій матері та її синочкові.

Джерело: www.pravda.ru

Інші новини розділу