Як вибрати прикраси на шию Автор: lesya · Опубліковано: 24.01.2014 11:47 · Розділ: Краса і здоров'я

Вибираючи прикраси, ми здебільшого орієнтуємося на моду та власні смакові уподобання, не замислюючись над тим, чи пасує нам та чи інша прикраса, чи ні. А якраз на такі моменти і варто звернути увагу, інакше кольє чи намисто з прикраси перетвориться у якийсь вельми безглуздий «приший кобилі хвіст».

Тож перед тим, як купить женские украшения на шею, варто добре подумати, що вам дійсно підходитиме.

Виявляється, вибирати прикраси, принаймні так твердять експерти світу краси та моди, потрібно виходячи з розмірів шиї та грудей.

Якщо ви – жінка з тонкою та довгою шиєю, вам слід уникати подовгуватих підвісок на ланцюжках, що відтворюють V-подібний виріз, довгих намист та об’ємних прикрас, які щільно обхоплюють шию. Натомість краще віддати перевагу прикрасам, які щільно прилягають до основи шиї. Це можуть бути намиста та кольє з каменів, а також великі намиста у кілька разків, головне, щоб верхній щільно обхоплював основу шиї.

Якщо шия коротка і товста, її потрібно візуально видовжити. Зробити це можна за допомогою довгих ланцюжків з підвісками, кольє з дрібними деталями, які в напрямі до грудей поступово збільшуватимуться, довгі намиста, що лягають плавним овалом на шию, звисаючи як мінімум на п’ять сантиметрів нижче ключиць.

Фото з сайту matildachiffa.blogspot.com
Фото з сайту matildachiffa.blogspot.com

Відмовтеся від коротких кольє великих розмірів, масивного оздоблення – такі елементи візуально вкорочуватимуть шию.

Якщо у вас нормальна шия, підійдуть будь-які прикраси.


Тепер поговоримо про розмір грудей. Якщо ви – володарка пишного бюсту, вибирайте крупні медальйони на довгих ланцюжках та яскраві прикраси. Пам’ятайте: вони повинні розташовуватися вище ліній грудей. Жінкам з невеликими грудьми потрібно звернути увагу на яскраві оздоби на довгому ланцюжку та довгі намиста, які прикують основну увагу до себе.

Що ж стосується модних сьогодні прикрас-нашийників, їх теж слід носити з обережністю. Жінкам з короткими шиями від них взагалі варто відмовитися. Не підійдуть такі оздоби і старшим жінкам, оскільки привертатимуть надто багато уваги до немолодої уже шкіри шиї.

Найкраще вони підходитимуть дівчатам з тонкою довгою шиєю.

Така прикраса допоможе візуально виправити риси обличчя. Дівчатам з масивним підборіддям варто звернути увагу на нашийники, що знаходиться на кілька сантиметрів нижче підборіддя.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.