Білл Гейтс знявся в рекламі в костюмі курчати Автор: lesya · Опубліковано: 23.01.2014 21:02 · Розділ: Життя

На сьогоднішній день чимало бізнесменів та підприємців займаються благодійністю, перераховуючи чималі кошти на рахунок благодійних організацій та фондів, та далеко не всі згодяться для залучення додаткових благодійних інвестицій на такий крок, на який зважився цими днями один з найбагатших чоловіків світу знаменитий Білл Гейтс.

Щоб привернути увагу громадськості до низки життєво важливих проблем сучасного суспільства, Білл переодягнувся в костюм курчати.

Так, глава і творець корпорації Microsoft недавно став героєм вірусного ролика, який було знято спеціально з метою залучення уваги до щорічного послання, з яким ось уже декілька років поспіль публічно виступає мільярдер світового масштабу Білл Гейтс.

Вчора, 22 січня, ролик показали в рамках ефіру токшоу «Пізно увечері з Джиммі Феллоном» («Late Night with Jimmy Fallon»), що транслюється американським телебаченням.

Сюжет ролику не надто витіюватий: Білл Гейтс без упину повторює назву свого власного інтернет-сайту gatesletter.com, на сторінках якого з’явилося звернення. І що цікаво: кадр за кадром зовнішній вигляд Гейтса змінюється, хоча вираз його обличчя змін практично не зазнає.

З інтервалом у кілька секунд на екрані по черзі з’являються зображення Гейтса у різних іпостасях: то він демонструє публіці розкішну кучеряву шевелюру, то постає на осуд глядачів у окулярах, то в кепці. На іншому зображенні у Білла раптом «виросла» борода, а ще потім до повного щастя в руках з’явився великий льодяник-лизунець. Проте найбільш несподіваний виявився Гейтс-курча.

І все це було зроблено заради того, щоб якомога більше людей почули послання Гейтса. В листі, опублікованому на сайті мільярдера, він виступив від імені благодійного фонду, заснованого ним і його дружиною - Bill & Melinda Gates Foundation. У посланні Гейтс вирішив спростувати три, на його думку, найпоширеніші міфи, які стають на заваді у боротьбі з бідністю.

Перший міф, за твердженням мільярдера, це глибоке переконання, що бідні країни так назавжди й залишаться бідними – Гейтс впевнений, що це не так. Другий міф стосується міжнародної допомоги: мовляв, її витрачають неефективно. Насправді це зовсім не так, говорить Білл. Третій міф пов’язаний з думкою, ніби збільшення населення бідних країн в кінцевому результаті призводить до загального перенаселення Землі.

Джерело: www.mediacentr.info

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.