Ірландський сантехнік випадково потрапив на день народження Мохаммеда Алі Автор: lesya · Опубліковано: 23.01.2014 18:23 · Розділ: Події у світі

Ми ніколи не знаємо, куди закине нас доля, тож завжди потрібно бути напоготові: раптом ви потрапите на день народження до… легендарного боксера. Як ось ірландець Тоні Келлі, якому випадково пощастило побувати на святкуванні дня народження Мохаммеда Алі.

На сьогоднішній день Тонні проживає в Луїсвіллі, штат Кентуккі, де працює водопровідником. І ось одного прекрасного дня він цілком випадково потрапив до будинку Мохаммеда Алі - якраз в день його народження. Келлі навідався до будинку спортсмена 17 січня – в цей день Мохаммеду виповнилося 72 роки.

Келлі розповів, як усе сталося. В той день він працював в будинку сусідів Алі. Сам він не знав, що по сусідству проживає легендарний боксер, однак місцеві колеги вирішили розповісти про це неосвіченому ірландцю. Хлопець колегам не повірив, вирішивши, що його розігрують. Щоб перевірити, чи це правда, та вивести колег на чисту воду, Тоні вирішив завітати за вказаною адресою, щоб перевірити, хто ж насправді там проживає.

Яким же було здивування хлопця, коли двері йому відчинила дружина Мохаммеда Іоланда. Зрозумівши, що друзі говорили правду, юнак попросив дозволу увійти, розповівши, що Мохаммед Алі є одним з його улюблених спортсменів. Так він і познайомився з легендою світового боксу.

Більше того, хлопець навіть сфотографувався зі знаменитістю. А фотографом була… сама Іоланда. Подякувавши за прийом та взявши фотографію, Тонні попрощався з господарями дому і поспішив на зустріч з колегами. Там він їх ошелешив показаним знімком.

Мохаммед Алі відсвяткував 72 день народження (фото з www.relativityonline.com)
Мохаммед Алі відсвяткував 72 день народження (фото з www.relativityonline.com)

«Їм не вдалося мене провести. Вони були по-справжньому шоковані, коли побачили, що на фотографії зображений я поруч з Алі. Це було круто», - хвалиться ірландець, який мешкає у США трохи більше року. Він переїхав сюди в 2012 після свого одруження з американкою.

Нагадаємо також, що Мохаммед Алі, який є одним з найбільш знаменитих спортсменів не лише у боксі, але й у спорті взагалі, останні три десятиліття бореться з хворобою Паркінсона – все-таки боксерська діяльність негативно позначилася на його здоров’ї. На початкових етапах це невиліковне захворювання не позначилося на розумових здібностях боксера, та з часом ситуація загострюється все більше. Однак закінчивши боксерську кар’єру, Мохаммед Алі активно зайнявся громадською та благодійною діяльністю.

Джерело: lenta.ru

Інші новини розділу