"Титанікологам" вдалося розібратися з фальшивою пасажиркою "Титаніка" Автор: lesya · Опубліковано: 23.01.2014 13:24 · Розділ: Життя

Більше століття тому у водах Атлантики затонув «Титанік», а багато його таємниць не з’ясовано й до сьогодні. Кількість затонулих і пропалих без вісти людей вражає, а історії тих, кому вдалося вижити, до цих пір окутані таємницями.

Та деякі з них все-таки вдається розкрити. Нещодавно у пресі з’явилися розвінчувальні деталі історії такої собі Лорейн Еллісон - дівчинки, яка значиться у списку зниклих без вісти пасажирів «Титаніка».

Як засвідчують документи, сімейство Еллісонів подорожувало вчотирьох: підприємець Хадсон з дружиною та двоє їхніх дітей - Хелен Лорейн, якій на той час виповнилося два роки, та маленький Тревор – на час подорожі йому було всього сім місяців. Коли сталося зіткнення, сім’я поспішила до рятувальних шлюпок, однак Тревора там не було – він перебував під наглядом прислуги.

Знайти сина не могли ніде, і Хадсон переконав дружину сісти з донечкою в шлюпку. Сам Тревор, за однією з версій, був врятований покоївкою Еліс, яка забрала його в шлюпку. Що ж стосується Бесс, то вона не могла змиритися з втратою сина і, покинувши Лорейн у шлюпці, повернулася на борт.

Ні тіло Бесс, ні тіла її дітей знайдено не було. Тим не менше, і дівчинку, і її матір вважали загиблими. Але ось у 1940 році з’явилася така собі Хелен Крамер, яка заявила, що вона і є тією самою зниклою дівчинкою. Жінка розповіла, що її врятував конструктор «Титаніка» Томас Ендрюс, який, однак, також значиться у списку жертв катастрофи.

Про своє походження Крамер абсолютно нічого не знала. Але перед смертю Хайд (він же конструктор лайнера) показав дівчинці її свідоцтво про народження, розповівши, хто вона така насправді.

Після цього Крамер почала вимагати зустрічі з рідними Еллісонів, доводячи, що вона являється їхньою родичкою.

У 1992 році Крамер померла, так нічого й не довівши світові. Однак через два десятиліття після її похорону за справу взялася онука Крамер на ім’я Дебрін Вудс, яка зажадала, щоб її визнали родичкою Еллісонів, які на сьогоднішній день є досить успішними підприємцями.

Як довести родинні зв’язки в сучасному світі? Звісно, провести аналіз ДНК, однак робити це Вудс відмовилася. Щоб хоч якось наблизитися до з’ясування правди, активісти взяли зразки аналізів ДНК у родичів обох ворогуючих сторін.

В результаті виявилося, що ніякої родинної спорідненості між ними немає, а це означає, що історія Хелен Крамер – не більше, ніж звичайнісінька вигадка.

Та й на цьому історія не завершилася: вже зовсім скоро світ побачить книга, написана Дебрін Вудс, у якій вона розповість про свою бабусю Лорейн Еллісон.

Джерело: www.runyweb.com

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.