Історія про Гаррі Поттера ляже в основу театральних постановок Автор: lesya · Опубліковано: 22.01.2014 15:32 · Розділ: Культура

Навряд чи тепер уже знаменита письменниця Джоан Роулінг, пишучи своє знамените творіння про Гаррі Поттера, догадувалася, що воно принесе їй мільйонні статки, нечувану популярність та світове визнання. Тим не менше, "Гаррі Поттер" одразу ж після виходу привернув увагу читачів з усього світу, при чому не лише дітей, але й дорослих.

Серію книг про Гаррі Поттера екранізували, при цьому фільми були не менш популярними, ніж книги. Але й на цьому фанати саги не зупинилися: зовсім скоро у лондонському театрі планують поставити «Гаррі Поттера» на сцені.

Так, у Лондоні протягом двох найближчих років в одному з театрів йтиме театральна постановка, головним героєм якої стане відважний та непокірний хлопчик-чарівник на ім'я Гаррі.

Постановка обіцяє бути популярною та прибутковою, тим більше, що одним з продюсерів проекту виступає сама Джоан Роулінг, чиєму перу й належить серія легендарних уже книг.

Постановка присвячуватиметься дитинству Гаррі Поттера (фото з kinderlibrary.wordpress.com )
Постановка присвячуватиметься дитинству Гаррі Поттера (фото з kinderlibrary.wordpress.com )

Проте сама письменниця розповіла, що безпосередньої участі в написанні сценарію брати не буде, а лише дасть сценаристам кілька цінних порад та консультацій. Повідомляється також, що театральна постановка присвячуватиметься раннім рокам життя Гаррі Поттера.

Ідея перетворити історію про юного чарівника на виставу з’явилася в голові у Джоан Роулінг вже досить давно, та лише тепер вона максимально наблизилася до своєї реалізації.

Скоріше за все, зважитися на такий крок письменниці допоміг шалений успіх екранізації. І що цікаво: в постановці візьме участь і студія Warner Brothers, яка займається виробництвом блокбастерів.

На сьогоднішній день книги про Гаррі Поттера є одними з найбільш успішних у жанрі фентезі. Книги перекладені десятками мов світу, а актори, що зіграли у фільмі, одразу ж здобули світову славу. Тиражі видань вимірюються мільйонами.

В принципі, письменницьку майстерність та авторський стиль Роулінг оцінили не лише читачі: найвідоміші критики назвали її книги справжнім проривом. Тож не дивно, що за деякі книги письменниця отримала престижні міжнародні нагороди та літературні премії. Беззаперечною заслугою Роулінг є те, що її книги відвернули дітей від екранів телевізорів та комп’ютерних моніторів, зумівши зацікавити в читанні. Тепер залишається лише сподіватися, що й театральна постановка буде настільки ж вдалою, як і фільм та самі книги.

Джерело: http://prgazeta.ru/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?