Корейський винахідник вирішив перетворити людину на русалку Автор: lesya · Опубліковано: 22.01.2014 13:39 · Розділ: Нові технології

Фото з ru.tsn.ua
Фото з ru.tsn.ua

Попри те, що людство в плані науки зробили суттєвий крок вперед, далеко не всі таємниці нашої планети вдалося розгадати, як і не вдалося освоїти всі можливості живих організмів. Так, незважаючи на силу силенну наукових досліджень, люди сьогодні не навчилися ні літати, ні жити під водою, ні обходитися без повітря.

Однак вирішити цю проблему взявся корейський дизайнер Дже Бьюн Ен, який представив нещодавно на осуд громадськості унікальний пристрій, що дозволить людині дихати під водою протягом тривалого часу. Розробка отримала назву Triton, і являє собою свого роду кисневий респіратор нового покоління.

Пристрій влаштований дуже просто. Щоб він почав працювати, його необхідно просто закусити. Респіратор працюватиме наступним чином: після запуску механізму Triton зможе витягувати молекули кисню безпосередньо з води. І робитиме він це за допомогою крихітних отворів, які затримуватимуть молекули вони назовні, пропускаючи всередину тільки потрібні людині для життєдіяльності молекули кисню. Отвори об’єднуватимуться в тонюсінькі нитки, які й складатимуть фільтр респіратора.

Крім того, розробка оснащена невеликим за розмірами, але доволі-таки потужним компресором, який стискатиме витягнутий з води кисень і зберігатиме його в спеціальному резервуарі. Вся система об’єднуватиметься в єдине ціле спеціальним мікрокопресором.

Респіратор працюватиме на батарейках, розміри якої в тридцятеро разів менші, ніж розміри звичних для нас годинникових батарейок.

Розробник говорить, що його система зможе перетворити людину на русалку, ну якщо не на стовідсоткову, то на її подобу точно.

І хоча поки що технологія викликає в більшості людей трохи навіть зверхню усмішку, хто знає, може, років через 20-30 люди і справді зможуть дихати під водою. А якщо врахувати темпи сьогоднішнього прогресу, то це може статися набагато швидше.

А якщо людям під водою не бракуватиме кисню, то, ймовірно, ми почнемо освоювати водні простори, будувати міста та села - одним словом, жити в підводному світі.

Та поки що все це – щось із області фантастики. Пристрій потребує вдосконалення, адже, щоб забезпечити людину необхідною для життєдіяльності кількістю кисню, респіратору доведеться щохвилини перекачувати до 90 літрів води. А у багатьох експертів є сумніву щодо того, чи справиться крихітний респіратор з таким складним завданням.

Джерело: www.meddaily.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.