У США вийшов календар, присвячений терористам Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2014 16:27 · Розділ: Політика

Для боротьби з терористами спецслужби вдаються до найрізноманітніших методів, намагаючись залучити якомога більше громадян до пошуку потенційно небезпечних елементів.

Цими днями у США було видано календар на 2014 рік, присвячений найбільш небезпечним терористам, що перебувають у розшуку.

Скориставшись таким календарем, кожен зможе допомогти владі спіймати небезпечного злочинця, отримавши за це чималу винагороду.

І якщо більшості з нас подобаються календарі з симпатичними тваринами, позитивними картинками чи заспокійливими зображеннями природи, то у США сподіваються, що знайдуться й ті, хто вибере календар із зображенням терористів.

Календар було видано Національним контртерористичним центром США, і видається він з 2003 року. Він не лише допоможе користувачам не згубити лік дням, але й стане незамінним елементом у справі самоорганізації, адже виходить він у форматі щоденника.

Квартальные календари 2017 года - лучший способ организации своего времени, как дома, так и в офисе.

Розповідає календар про найбільш небезпечних терористів світу. Окрім короткої інформації про злочини, скоєні тим чи іншим злочинцем, видавці опублікували номери телефонів, за якими можна зателефонувати, щоб повідомити цінну інформацію, а також суми обіцяних владою винагород. А винагороди і справді заслуговують на увагу: за голову лідера угруповання "Кавказький емірат" Доку Умарова, для прикладу, влада США обіцяє виплатити п’ять мільйонів доларів. Погодьтеся, пристойна сума за інформацію, яка допоможе позбавити світ від ще одного покидька.

За його голову влада США обіцяє 5 млн доларів (фото з vesti.kz)
За його голову влада США обіцяє 5 млн доларів (фото з vesti.kz)

У календарі міститься чимало іншої цікавої інформації, що стосується терористів та терактів. Так, тут можна знайти розповіді про всі теракти, які коли-небудь відбувалися, а також багато інформації та попереджень мандрівникам і туристам, що покликана допомогти рядовим громадянам залишитися в живих у разі виникнення відповідної ситуації.

Розробники календаря навіть опублікували потенційно небезпечні дати, на які з великою ймовірністю терористи можуть запланувати теракт, щоб присвятити його тій чи іншій події. Крім того, вони розповіли, які люди перебувають у групі ризику.

Подбали розробники і про людей, які принципово не користуються паперовими щоденниками, вважаючи їх відголосками минулого, запропонувавши онлайн-календар, що містить аналогічну інформацію.

Джерело: www.inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.