Кому продати старий мотлох Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2014 15:48 · Розділ: Життя

Додатковий заробіток сьогодні цікавить багатьох українців, адже зайві гроші ще ніколи не були зайвими. Якщо часу освоювати нові професії у вас нема, а ідеї, за що б узятися, в голову не приходять, можете розпочати з торгівлі, при чому з торгівлі на онлайн-аукціонах та безкоштовних дошках оголошень.

Що продавати? Старий непотрібний мотлох, сувеніри, вбрання – словом, все, що захаращує вашу квартиру та що викинути рука в силу різних причин не піднімається.

Хто купуватиме? Студенти, колекціонери, молоді сім’ї – все залежить від того, що ви продаватимете.

Що для цього потрібно? Комп’ютер, доступ до Інтернету та трішки знань, що, де й кому запропонувати.

Розглянемо ці питання в комплексі. Стару, але робочу, побутову техніку, комп’ютери та телевізори ви з легкістю можете продати. Купуватимуть її студенти на час проживання в гуртожитку, молоді сім’ї, що заселяються на квартиру і ще не встигли купити нову техніку, тощо. Це ж стосується і старих меблів: дивани, тумбочки та шафи ви зможете з легкістю продати, нехай і за безцінь, та все ж не задарма. Продавати все це краще за все на онлайн-аукціонах, а також на безкоштовних дошках оголошень.

Однак слід врахувати одну деталь: вибирати краще регіональні ресурси. Так, Доска Бесплатных Объявлений в Краснодаре навряд чи допоможе продати товар у Києві, а ось для мешканців Краснодару вона чудово підійде: не доведеться платити за доставку і товар можна отримати в максимально короткі строки. Доска объявлений без регистрации, на якій опубліковано все объявления Краснодара, дозволить вам не лише продать, але й купить потрібний вам товар.

Фото з xn--80abnapgcrleclk3b1g.xn--p1ai
Фото з xn--80abnapgcrleclk3b1g.xn--p1ai

Аналогічним чином можна продавати і вбрання. Особливою популярністю користується дитячий одяг – оскільки діти ростуть швидко, одяг не знищується неймовірними темпами, тому є варіант купити щось дійсно вартісне, заощадивши кошти.

Що ж робити з несправною технікою? Тут все залежить від того, про яку саме техніку йде мова. Пральні та швейні машини ви можете здати на металолом, а телевізори – на запчастини.

Трохи інша ситуація склалася з речами, які можуть зацікавити колекціонерів. Тому фототехніку, для прикладу, найвигідніше продавати на форумі колекціонерів фотоапаратів, які вивалюють часом зовсім уже неочікувані суми за старенький фотоапарат радянського виробництва. У такий спосіб можна продати навіть старі вінілові платівки та аудіокасети і, знову ж таки, старі книги.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.