Авіатори теж жартують Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2014 14:23 · Розділ: Авто-мото

Попри те, що авіатранспорт на сьогоднішній день є одним з найбезпечніших видів транспорту (в процентному співвідношенні кількості аварій та загиблих жертв до кількості польотів і подоланих кілометражів), авіаперельоти в багатьох людей викликають панічний жах. Та все ж в окремих випадках відмовитися від них неможливо, і люди змушені справлятися зі своїми емоціями.

А ось екіпаж, звичний до перельотів, часто любить піджартувати над пасажирами, за що нерідко можна поплатитися робочим місцем. Багато таких історій можна прочитати, зайшовши на сайт про авиацию, а ми пропонуємо кілька найпоширеніших жартів, якими частенько страхають пасажирів пілоти авіакомпаній…

Користуючись тим, що в принципі злітні та посадочні смуги в різних аеропортах практично не відрізняються між собою, екіпаж частенько вводить пасажирів у ступор, змушуючи добряче понервувати. Уявіть собі: ви повинні приземлитися в Лондоні, а тут вам ні з того ні з сього оголошують, що ви прибули до Нью-Йорка. Одразу ціла купа хаотичних думок, і поки розум візьме верх над емоціями, і ви зрозумієте, що все це – всього-на-всього невинний жарт, екіпаж встигне добряче потішитися. Схожий випадок стався з пасажирами, що летіли літаком однієї американської авіакомпанії: пасажири, які летіли до Клівленда, й так добряче нервували через затримку рейсу, а тут ще й пілот підлив масла у вогонь, повідомивши, що посадку здійснено в… Толедо.

Фото з www.aviafond.ru
Фото з www.aviafond.ru

Та це ще квіточки – скажіть, як би ви зреагували, якби раптом пілот вручив вам у руки віжки управління літаком, поки він справить нужду в туалеті? При чому віжки в прямому розумінні цього слова – одного разу шотландський пілот вручив дві мотузки пасажирам з першого ряду, попросивши їх поуправляти літаком. Протилежні кінці мотузок закінчувалися десь в кабіні, і перелякані пасажири не одразу зрозуміли, що їх розігрують. А коли одна з мотузок «вислизнула» з рук горе-пілота, багато хто з пасажирів мовчки прощався з життям…

Не менше переляку можна наїстися, побачивши, що якийсь нетерплячий пасажир бере управління літаком у свої руки. Пасажиром любив прикидатися пілот однієї з британський авіаліній: пілот запізнювався, а він, нервуючи та обурюючись, йшов у кабіну й піднімав літак у небо.

Неадекватність пасажирів може викликати і сліпий пілот. Проходячи в темних окулярах з паличкою в руках та раз по раз натикаючись на крісла й людей, такий пілот прямує до кабіни, де сідає за штурвал - більше нічого робити не треба: серед пасажирів – очікувана паніка…

Викликати неймовірний переляк у пасажирів може й «невинно» кинута фраза стюардеси своїй колезі - щось на кшталт «Цікаво, чи нові шасі будуть кращими, ніж старі» або «Як йому (пілоту) після вчорашнього вдалося вийти на роботу та ще й сісти за штурвал», можете бути певні, виведуть навіть найбільш стриманих пасажирів з рівноваги.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.