Оргазм тривалістю в три години змусив американку терміново їхати до лікарні Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2014 09:26 · Розділ: Суспільство

Медики не вгавають переконувати, що секс позитивно впливає на людський організм. Він не лише регулює емоційно-психологічний стан, алей й позитивно впливає на роботу основних систем нашого організму.

Та іноді секс буває не те що шкідливим, але й небезпечним (ми не говоримо зараз про різні збочення чи смертельні захворювання, що передаються статевим шляхом). У цьому довелося переконатися одній молодій американці, в якої черговий контакт з її бой-френдом із задоволення перетворився в кумедну та досить неприємну пригоду. А сталося ось що: після занять сексом дівчина відчула оргазм, який тривав цілих три години поспіль, в результаті чого парі довелося звернутися за допомогою до медиків.

Американка Ліз, мешканка штату Сіетл, привернула до себе увагу ЗМІ зі всього світу. Дивний організм дівчини особливим чином відреагував на секс, подарувавши Ліз оргазм тривалістю в три години.

А відбувалося все ось як: після любовних утіх її хлопець вирішив прийняти душ. Ліз залишилася в ліжку і далі знемагала від оргазму. Спершу дівчині це сподобалось, і вона вирішила розслабитися й отримувати задоволення далі. Бой-френд, прийнявши душ, повернувся, а Ліз і далі билася в екстазі. Та через деякий час відчуття стали неприємними, а потім болючими. Дівчина вирішила заспокоїти свій організм, трішки пострибавши, але це не допомогло. Тоді вона вихилила келих вина, але й цього разу безрезультатно.

Пара нічого не могла вдіяти, і їм довелося збиратися в лікарню. Там здивовані медики промучилися ще з добру годину, поки організм Ліз врешті-решт прийшов до тями. Всього оргазм дівчини тривав цілих три години.

Випадок Ліз і Еріка одразу привернув увагу громадськості. Пару навіть запросили на ток-шоу на одному з телеканалів американського телебачення, на замовлення якого вони зняли відео, в якому спробували відтворити ситуацію. Телеканал TLC показав відео, розповівши про настільки дивну ситуацію світові.

Випадок здивував не лише Ліз та Еріка, але й медиків, які ще довший час не могли зрозуміти, що сталося. Не було меж і здивуванню відвідувачів, які спрямували здивовані та вражені погляди на винуватця настільки тривалого задоволення. Очевидно, не в одному погляді світилася заздрість, а Ерік тепер став справжнім мачо…

А ось і уривки відео, на якому пара відтворила події того вечора:


Джерело: www.mariupolnews.com.ua

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.