США керують прибульці Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2014 23:07 · Розділ: Політика

Конспірологи, намагаючись розгадати таємниці світового правління, висувають все неймовірніші теорії, і одне з останніх їхніх припущень стосується розсекречених Едвардом Сноуденом шпигунських програм, над створенням яких, за їхнім твердженням, працював зовсім не американський уряд, а інопланетні прибульці.

Конспірологи переконують, що гуманоїди захопили Білий дім ще в 1945 році. На підтвердження своїх теорій вони наводять ще й якісь документи, нібито представлені Сноуденом.

За окремими даними, інопланетний уряд розташовується в Неваді. За допомогою цих програм, які нібито випускало АНБ США, інопланетяни намагаються встановити тотальний контроль над землянами.

Ще в 1954 так звані «Високі білі» пришельці підписали угоду з тодішнім президентом Сполучених Штатів Дуайтом Ейзенхауером. Договір підтверджував створення таємного режиму, метою якого є управління Штатами та цілим світом.

Більше того, автори теорії твердять, що підйом Німеччини в 30-хх роках минулого століття, її сила та потужність – справа рук тих самих інопланетян. Власне, вони й допомогли Гітлеру за рекордно короткий строк збільшити кількість підводних човнів – з 57 до 1163.

Щоправда, залишається невідомим, чому прибульці виготовляли настільки неякісні човни, та і як взагалі вони примудрилися програти війну ворогам, адже технологічно та розумово вони переважали їх в декілька разів.

А зараз з документів Сноудена випливає, що на даний час США знаходиться в руках двох урядів – вибраного і таємного. Останній – породження тьми або зборисько інопланетян…

Більше того, конспірологи переконують, що інопланетяни живуть серед нас. Просто не всі вони схожі на традиційних у нашій уяві гуманоїдів з великими головами та землянистою шкірою (маленькі сірі): «високі білі» нагадують, радше, мешканців Данії або Норвегії.

І Барак Обама, сьогоднішній президент США, - всього-на-всього маріонетка в руках інопаланетних чудовиськ.

Та що найгірше: вже найближчим часом інопланетні прибульці готуються захопити землю, зосередивши в своїх руках світове правління.

Проте не виключено, що серед інопланетних угруповань не існує чвар: ймовірно, вороги таємного уряду також коряться інопланетним істотам.

На підтвердження висунутих теорій служить й інтерв’ю колишнього міністра оборони Канади Пола Хелліера, який розповів, що в 1961 році жінки прибульців преспокійно сходили до Лас-Вегасу за продуктами, і їх ніхто не помітив. Це й не дивно, адже за останніми підрахунками, твердить екс-міністр, всього на даний час налічується більше 80 видів інопланетян.


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.