Хорватський художник виготовив з сірників скульптуру Дона Корлеоне в натуральну величину Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2014 19:40 · Розділ: Культура

Фанатизм – справа доволі-таки серйозна: когось він штовхає на необдумані вчинки, когось – на жорстокі вбивства «во ім’я кумира», а когось надихає на творчість.

До останніх, власне, і належить молодий хорватський художник на ім’я Томіслав Хорват (Tomislav Horvat). Він настільки захопився знаменитим фільмом «Хрещений батько», що вирішив збудувати скульптуру головного героя, якого зіграв Аль Пачино, в натуральну величину.

Матеріал для творчості юнак обрав доволі незвичний – сірники. Вміло складаючи їх докупи, хлопець створив скульптуру «хрещеного батька», який, закинувши ногу на ногу, сидить у своєму кріслі.

За зізнанням хорватського художника, у житті йому доставляють задоволення лише дві речі: як ви уже зрозуміли, сам фільм, а також моделювання з сірників, яке хлопець обрав у якості свого хобі. І ось нещодавно молодий талант вирішив поєднати свої улюблені заняття воєдино, створивши з сірників копію свого улюбленого героя.

Герой Аль Пачино - Дон Майкл Корлеоне (Don Michael Corleone) – і справді вражає сторонніх: це ж скільки часу та зусиль треба було витратити, щоб скласти докупи тисячі крихітних паличок, та ще й скласти так, щоб зовнішня схожість була присутня?!

Однак Томіславу, схоже, задум вдався, тож тепер про молодого хорвата дізнався увесь світ.

Всього на виготовлення скульптури було витрачено 117 000 сірників. Більше половини матеріалу пішло на створення крісла - 68 000.

Скульптура улюбленого героя стала далеко не першим творінням автора. Будувати шедеври із сірників він почав ще в школі, на уроках креслення та дизайну. На сьогоднішній день в його творчому доробку можна побачити міст, на який було витрачено 7500 сірників, замок (4500) та вітряк, змодельований з 3000 сірників.

Що ж стосується Дона Корлеоне, який безтурботно розкинувся у своєму кріслі, на його виготовлення 24-річний художник витратив дев’ятнадцять місяців. При цьому від свого заняття він практично не відривався, працюючи іноді навіть по десять годин на день. І навіть коли художник нездужав, він все одно не покидав роботи, всього лише скорочуючи час, проведений за улюбленим заняттям, до восьми годин.

Цікаво, що тепер робитиме зі своєю скульптурою талановитий хорват? Може, він плекає надію, що якийсь заможніший фанат кінофільму вирішить придбати його творіння за шалену суму грошей, а може вирішив залишити Корлеоне у себе вдома…

Джерело: alpacino-ru.livejournal.com

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?