Американський бізнесмен, прикинувшись бездомним, роздавав гроші випадковим перехожим Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2014 17:00 · Розділ: Суспільство

Довести, що добро повертається сторицею, вирішив цими днями один американський бізнесмен. Для цього йому довелося переодягтися в бездомного: як же інакше він міг виявити воістину співчутливих перехожих?

Якраз на Різдво мешканець штату Айова Джонні Райт (Jonnie Wright) обрав доволі цікавий спосіб творити добро.

Спершу він одягнувся в лахміття, і зовні й справді скидався на бездомного. В принципі, відчути те, що відчувають істинні безхатченки, Райт частково зміг на власній шкурі: холод та зневага перехожих дошкуляли чоловікові протягом цілих чотирьох глодин, та він не здавався.

Зайнявши свою позицію на розі вулиці Де-Мойн (Des Moines) в містечку Джонстон (Johnston), чоловік цілих чотири години просив милостиню у перехожих. І тим, хто не шкодував грошей для нещасного невдахи, Райт віддавав до рук конверти, в яких були… гроші.

Всього бізнесмен роздав більше 1000 доларів, які він розподілив у п’ятдесят конвертів: п’яти найщедрішим перехожим пощастило найбільше, адже вони отримали конверти зі стодоларовою купюрою. Решті ж дісталася винагорода в розмірі десяти доларів.

До грошей у конверті додавався невеликий лист з подякою. У ньому Джонні Райт дякував за щедрість і благословення, яке зіслала йому доля, звівши з такими щедрими і щирими людьми.

За чотири години в шкурі бездомного бізнесмен заробив 363 долари, кілька бутербродів, яблуко та кілька пар теплих рукавичок.

Джонні розповів, що до зібраних пожертвувань додасть таку ж суму, і всі гроші витратить на благодійність.

Вчинок Джонні настільки зворушливий, що деяким просто мову відбирало від пережитого: для прикладу, Роб Тейлор (Rob Taylor), який отримав конверт від бездомного, настільки розчулився, що не міг і слова промовити, зателефонувавши до своєї дружини. Джонні допоміг йому зрозуміти, що Різдво – це не просто пора подарунків, а час, щоб здійснювати добрі вчинки.

Тейлор, порадившись з дружиною, вирішив віддати отримані гроші на благодійність, додавши до них суму зі своєї кишені: схоже, ідея Райта досягла своєї мети, пробудивши у серцях перехожих доброту, милосердя та співчуття.

Бізнесмен також розповів, що цей невеликий проект зі збору коштів протягом тривалого часу значився одним з основних у списку його бажань. І ось нарешті цього Різдва він все-таки наважився втілити його в життя. І, як свідчать відгуки перехожих, досить-таки вдало.

Джерело: www.bugaga.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.