Корисні онлайн-сервіси для вивчення англійської Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2014 16:53 · Розділ: Освіта

Фото з сайту tourism-london.ru
Фото з сайту tourism-london.ru

Далеко не всі сьогодні можуть дозволити собі відвідувати курси вивчення англійської. У когось не вистачає грошей, у когось – часу… Та попри все це англійська залишається тією мовою, яка відкриває широкі перспективи для подальшого розвитку, як в плані духовному, так і у всьому, що стосується будівництва кар’єри.

Щоб вийти із замкнутого кола, коли грошей на вивчення англійської немає, а відсутність знань цієї мови не дозволяє добре заробити, отримавши якесь підвищення, скористуйтеся безкоштовними онлайн-сервісами вивчення англійської мови, які дозволять вам самостійно освоїти ази цієї мови.

В принципі, сервісів, що пропонують вивчення англійської, сьогодні існує безліч. Тому краще за все самому підібрати для себе найбільш цікавий та корисний. Якщо ж ви взагалі не маєте уявлення, де шукати, скористайтеся сервісом з нашого списку.

Для вивчення англійської чудово підійде така собі соціальна мережа для тих, хто бажає вивчити англійську, - Livemocha.com. Основна проблема, з якою стикаються ті, хто бажає вивчити іноземну, полягає в тому, що вивчені правила та виконані завдання нікому перевіряти. В результаті ми перестаємо розуміти, чи правильно засвоїли матеріал, сумніватися, і врешті-решт закидаємо цю справу геть. Запропонований вище сервіс дарує користувачам унікальну можливість: ваші роботи перевірятимуть носії мови, крім того, ви отримаєте таку цінну для вивчення іноземної сферу живого спілкування.

Досить цікавий та корисний сервіс - блог от Native English. Чимало цікавих статей і порад, а також просто корисної інформації, допоможуть вам правильно обрати напрям самостійних занять.

Не менш корисним у даному контексті є сервіс busuu.com – мережа для вивчення англійської. Сайт і справді заслуговує на увагу, оскільки завоював чимало престижних міжнародних нагород. Тут ви можете спілкуватися з носіями мови, відточуючи власні навички, а також виконувати завдання різної складності.

Вчитися за допомогою прослуховування пісень, перегляду серіалів та прослуховування віршів ви зможете разом із сайтом lingualeo.ru, який, окрім усього іншого, пропонує ще й велику кількість завдань, спрямованих на закріплення вивченого матеріалу.

А оскільки для кращого запам’ятовування вам знадобиться записувати незнайому лексику у словник, радимо скористатися сервісом w2mem.com – він дозволяє створювати особисті словнички.

Якщо ж у вас труднощі з граматикою – допоможе сервіс grammar-teacher.com, що містить в собі різні пояснення та цікаві завдання, спрямовані на засвоєння граматики.

Чимало можливостей відкриває і сайт bbc.co.uk/russian/learning_english – відеоуроки, аудіокниги англійською, а також багатопланова лексика – все це дозволить вам доволі швидкими темпами засвоювати англійську.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.