Google и Audi представили автомобільну технологію, створену на базі Android Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2014 15:10 · Розділ: Авто-мото

Сподіваючись зробити наше повсякденне існування максимально комфортним, а технології – якомога економнішими в плані ресурсних затрат, провідні світові компанії в бажанні удосконалити свою продукцію інтегрують мобільні технології у товари власного виробництва.

І внаслідок такої інтеграції вже зовсім скоро на ринок вийдуть автомобілі, що працюватимуть на базі мобільної операційної системи Андроїд. Це стане можливим в результаті співпраці двох гігантів Google та Audi.

Як стало відомо, обидві компанії завершили розробку автомобільних технологій, що працюватимуть на базі операційної системи Android.

Як повідомляють розробники, нові програми, розібратися з якими допоможуть инструкции для Андроид, служитимуть для інформаційно-розважальних цілей, тому турбуватися з приводу того, що якась помилка призведе до аварії, не доводиться.

В принципі, ідея удосконалити системи бортових комп’ютерів з’явилася в Google досить давно. У компанії висловили намір співпрацювати не лише з Audi, але й з цілою низкою інших виробників.

Бортовий комп'ютер стане повноцінним замінником смартфону (фото з сайту horsepowers.ru)
Бортовий комп'ютер стане повноцінним замінником смартфону (фото з сайту horsepowers.ru)


Перші зразки осучаснених бортових систем компанії повинні були представити в рамках виставки 9 січня. Партнером програми виступив також концерн nVidia, один із найпотужніших виробників відеокарт в цілому світі.

Які ж можливості відкриють перед автомобілістами нові бортові системи? За твердженням розробників, вони дозволять використовувати вбудований комп’ютер в якості повноцінного смартфону, а це відкриє доступ до музики від Google, відео, ігор та інших розважальних сервісів корпорації.

Корпорації на п’яти наступає конкурент Apple, яка теж зробила вагомий крок в напрямі інтеграції комп’ютерних та мобільних технологій. Аналогічну ідею компанія втілила в життя ще влітку минулого року, проте в системах обох виробників є істотні відмінності. Все це може означати тільки те, що зовсім скоро запекле протистояння гігантів світу комп’ютерних технологій підімне під себе й автомобільну сферу, а всі автовиробники розділяться на кілька таборів – прихильники Андроїд та прихильники iOS.

Що ж стосується системи, представленої Google та Audi, то розробники запропонували користувачам нову операційну систему, вбудовану в автомобіль.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.