Кішка та пришелець однієї професії Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2014 14:10 · Розділ: Цікаві факти

Щоб врятувати своє майно від злодіїв та грабіжників, люди сьогодні масово купують різного роду охоронні системи. Сигналізації та спеціальні блокувальні протиугінні установки, що захищають авто від викрадення, відеореєстратори та сигналізації для дому – все це покликане захистити нас від зловмисників, що посягають на чуже.

Проте в деяких випадках таких систем недостатньо: якщо мова йде про великі підприємства чи магазини, тут знадобиться цілий комплекс охоронних систем. Окрім різного роду автоматизованих систем, без команди досвідчених охоронців не обійтися. А на в’їзді на територію, що перебуває під охороною, просто необхідно поставити автоматические шлагбаумы.

А ще не обійтися без «живого фактору» тим, хто довіряє охороні своє власне життя. Та про це трохи пізніше – зараз піде мова про найбільш незвичного охоронця усіх часів.

В принципі, таких охоронців в нашій статті буде двоє. А вже вам вибирати, хто з них більш оригінальний, хоча, слід визнати, ці двоє за окремими параметрами зовсім непорівнювані.

Один із охоронців – мила кішечка Майлі, яка працює охоронцем складу іграшок у Великобританії. Так, компанія Bаndai в якості охоронця взяла на роботу справжню кішку.

Фото з http://cat-mishuta.ru/
Фото з http://cat-mishuta.ru/

На сьогоднішній день компанія є одним з найбільших виробників іграшок в країні. І якраз напередодні Різдва тут з’явилася вакансія нічного сторожа. Якимось дивним чином кішка Майлі дізналася про неї і вирішила приступити до заробітку грошей.

Після кількох співбесід кішці надали статус охоронця, адже її здібності було оцінено на рівні хорошої сторожової собаки. Киці видали уніформу, а зарплату їй платять рибою та іншими котячими ласощами.

Коли хтось посміє порушити порядок, киця-охоронець з тонким слухом, зором та нюхом, одразу ж сповістить охоронців про те, що щось йде не так, своїм гучним нявканням, а вже тоді грабіжникам не поталанить точно.

Що ж стосується іншого, доволі незвичного охоронця, то його історія куди серйозніша та більш моторошна – тілоохоронець президента США Барака Обами виявився пришельцем.

Фото з http://www.liveinternet.ru/
Фото з http://www.liveinternet.ru/

Довести, що Обаму контролюють пришельці, взявся уролог Скотт Уорінг. Він переконаний, що в штаті охорони президента є як мінімум один інопланетянин.

Неозброєним оком його побачити неможливо – лисий високий здоровань, точно такий, яким і повинен бути охоронець. Та якщо переглянути відео однієї з конференцій 2012 року, стає зрозумілим, що охоронець, зображений у ролику, не хто інший, як гуманоїд. Його блідувата шкіра та темні очі-впадини виглядають украй моторошно. В принципі, оцінюйте самі:


Інші новини розділу