На шляху до дебілізації американська культура досягла неймовірних висот Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2014 16:16 · Розділ: Культура

Зрозуміти американський менталітет та культуру нам, українцям, часом буває важко. Та, як виявилося, розуміють її далеко не всі американці: за словами експертів, американська культура на сьогоднішній день досягла крайньої межі на шляху до дебілізації.

Так, як говорять дослідники, на шляху до спрощення американська культура досягла тієї межі, коли рухатися далі просто нікуди.

Проаналізувавши відповідну інформацію, що лине до нас з екранів телевізорів та сторінок газет, спеціалісти Науково-дослідного інституту США попереджають, що процес спрощення змісту новинних та розважальних медіа вийшов за будь-які допустимі межі.

Генрі Брубакер, професор інституту, з цього приводу зазначив, що переважна більшість сучасних телевізійних програм, трансльованих американським телебаченням, присвячені кулінарії, паранормальним явищам та чварам покидьків. А всі новини – це здебільшого відгуки з того чи іншого приводу, які подаються глядачам упереміш з інформацією про природні катаклізми.

Що ж стосується друкованих ЗМІ, то тут ситуація не краща: мало не щодня на сторінках з’являються автобіографії знаменитостей, написання яких вони доручають стороннім авторам, які хоча б вміють стулити докупи кілька слів. А в телевізорі ми все частіше можемо побачити фільми про маніяків та серійних убивць з жахаючими назвами на кшталт «Збирача облич».

Що ж стосується інтернет-трафіку, то користувачі віддають перевагу статтям з порадами на зразок «Десять порад, що допоможуть наростити м’язову масу».

Професора хвилює такий стан речей. За його словами, навіть попри те, що в своєму процесі дебілізації культури американцям рухатися вже нікуди, вони знаходять неймовірні методи, щоб рухатися далі, а людський інтелект, як виявилося, може деградувати ще більше.

Результат таких прикрих тенденцій може бути вельми невтішним. Ми можемо отримати світ, переконує учений, в якому ніхто абсолютно нічого не розумітиме. Навіть банальний епізод бойовика, в якому герой загине, рятуючи Землю, заводитиме глядачів у інтелектуальну безвихідь, стаючи об’єктом звинувачень у надмірній претензійності.

Дивного відтінку набуває у даному контексті повідомлення одного з керівників американського телеканалу Мері Фішер: вона зазначила, що незабаром телеканал запускає новий проект, що транслюватиме новини про все паранормальне, про секс та аукціони… Таке собі мовчазне підтвердження слів професора, який висловив болісну упевненість в тому, що американцям на шляху до деградації є куди рухатися далі, адже в пошуку нових рівнів ідіотизму вони виявляють завидну завзятість.

Джерело: oko-planet.su

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?