Українка Олена Старкова стане генеральним директором компанії Avon в Росії Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2014 15:41 · Розділ: Економіка

Олена Старкова (фото з www.avonprotyraku.org.ua)
Олена Старкова (фото з www.avonprotyraku.org.ua)

Сьогодні тільки й розмов, що про кар’єрний ріст та роботу. Експерти та роботодавці наперебій твердять, що наполегливо працюючи та віддаючись з головою роботі, ми врешті-решт таки досягнемо вершин.

Так це чи не так, сперечатися можна довго. За кордоном та у великих вітчизняних компаніях про можливості кар’єрного росту ще доцільно вести мову, та для більшості українців все це залишається не більше, ніж розмовами.

Однак, виявляється, не все так погано, як може видатися на перший погляд. І якщо у вас достатньо наснаги, ви й справді можете досягти неймовірних висот.

Яскравим прикладом цьому є українка Олена Старкова, яка займає пост генерального директора косметичної компанії Avon не лише в Україні, але й у Грузії. Втім, скоро їй доведеться покинути свій пост – Олену запросили стати генеральним директором компанії в Росії. В Україні Старкову замінить Карина Таковенко.

Починала Олена Старкова зі звичайнісінького представника компанії Avon ще в 1996 році. Всього Олена працює на косметичному ринку та ринку прямих продажів більше сімнадцяти років.

Бізнесова хватка допомогла Олені не лише навчитися добре заробляти, але й стати успішним керівником. За свою кар’єру вона працювала на керівних посадах в представництвах компанії в кількох країнах світу, і в Росії в тім числі. Але тепер вона призначена генеральним директором російського відділення, а це, погодьтеся, немале досягнення.

Так, Avon - компанія, що займається випуском та реалізацією косметичних засобів у багатьох країнах світу. Щорічний оборот компанії перевищує одинадцять мільярдів доларів.

Зваживши на масштаби діяльності компанії, можна з упевненістю зазначити, що Олені навряд чи заманеться відкривати свій бізнес у Росії. Отож і реєстрація підприємств їй абсолютно непотрібна. А ось підприємцям-початківцям може знадобитися срочная регистрация ООО в Санкт-Петербурге, і за допомогою краще звертатися до перевірених спеціалістів.

Що ж стосується Олени, то вона зайняла пост глави компанії в Україні та Грузії в 2010 році. За час перебування на посаді, вона реалізувала в життя кілька вельми прибуткових проектів, суттєво покращивши позиції компанії на вітчизняному ринку.

Пост Старкової в Україні дістанеться Карині Таковенко, яка розпочала співпрацю з компанією в 1999 році, й також досягла неймовірних висот.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.