В Іспанії відкрилося агентство, що пропонує відпочинок на безлюдному острові Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2014 17:45 · Розділ: Розваги

Шалений ритм сучасного життя настільки вимотує нас в психологічному плані, що часом так і хочеться втекти від цивілізації, забравшись на тиждень-два на якийсь безлюдний острів, без телефонних дзвінків та Інтернету.

Вирішивши використати таке бажання людей хоча б на трохи втекти від цивілізації, один винахідливий іспанець вирішив створити туристичне агентство, яке пропонуватиме відпочинок на безлюдному острові.

Оригінальна ідея належить тридцятитрьохрічному Альваро Сересо з невеликого андалуського містечка Маро (Малага, Іспанія).

Андаманський архіпелаг (фото з www.indostan.ru)
Андаманський архіпелаг (фото з www.indostan.ru)

Винахідливому іспанцю врешті-решт вдалося втілити свою давню мрію в життя: він відкрив агентство, яке пропонуватиме клієнтам подорожі на безлюдні острови, розкидані по всьому світу. Агентство отримало назву «Docastaway», і на сьогоднішній день воно є єдиним у своєму роді.

Ідея створення туристичної організації з неординарними пропозиціями зародилася в голові п’ять років тому, одразу після того, як пошуковик Google надав користувачам Інтернету можливість розшукувати незаселені людьми острови.

В принципі, подумувати над створенням чогось подібного Сересо почав раніше, після того, як відвідав Андаманські острови, на яких відпочивав близько місяця. Чоловіка здивувало, чому жодна туристична фірма сьогодні не пропонує подорожі на незаселені шматки нашої планети, адже це так романтично і цікаво. І ось, скориставшись новими можливостями сервісу, чоловік почав вишукувати незаймані клаптики нашої планети.

Клієнтами агентства стануть найвідважніші любителі пригод. Вони зможуть на власній шкурі відчути те, що відчували люди, які пережили крах корабля. Американцям ідея сподобалася, а ось європейці більше схильні вимагати комфорту для проживання. І часом їхні вимоги доходять до абсурду, зводячи нанівець саму ідею відпочинку на безлюдному острові.

Так, Серес розповів, як до нього звернулася одна пара з Великобританії. Наречені вирішили справити весільну церемонію на одному з островів. Романтично? Можливо, було б, якби пара не зажадала оркестру, візажистів, відео операторів та силу силенну квітів…

Що ж стосується безпеки, то, за словами Сереса, рятувальники при потребі прибудуть на острів протягом 2-3 годин. Якщо ж клієнти забажають, вони взагалі можуть не покидати острова, знаходячись по сусідству.

Джерело: www.rosbalt.ru

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.