Молодий співак звинуватив Дженніфер Лопес у сексуальних домаганнях Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2014 15:08 · Розділ: Музика

В центрі скандалу цими днями опинилася знаменита співачка Дженніфер Лопес – молодий співак-початківець звинуватив її у сексуальних домаганнях.

Молодого співака, який щойно розпочав свою кар’єру, звати Родріго Руїс. Цими днями він подав до суду позов, звинувативши знамениту Дженніфер Лопес в тому, що вона своєю поведінкою «обманула його надії». В якості відшкодування моральних збитків, майбутня зірка зажадала від знаменитості суму в розмірі десяти тисяч доларів. Крім того, Руїс звинуватив Дженніфер у сексуальних домаганнях, повідомляє TMZ.

Співак розповів досить пікантну історію. За його словами, ще в 2008 році, коли він тільки розпочинав свою кар’єру й шукав зв’язків, щоб пробитися на велику сцену, у нього з’явилася можливість продемонструвати свою творчість Лопес: виявилося, що в оточенні співачки працює його знайомий, що, як твердить Руїс, «заслуговує на довіру».

Власне, через цю особу співак і передав диск Дженніфер, щоб та оцінила його творчість. Невдовзі він отримав від співачки листа, в якому та просила надіслати ще кілька дисків і – що найголовніше – кілька знімків молодого чоловіка в оголеному вигляді.

Отриманий лист, як твердить Родріго у позовній заяві, відкрив йому широкий простір для фантазій. Він вирішив, що музична кар’єра йому забезпечена. Більше того, юнак сподівався закрутити роман з зіркою, незважаючи навіть на те, що на той час вона була офіційно одружена з музикантом Марком Ентоні.

Втішений Родріго негайно надіслав співачці свої нові диски, додавши до них інтимні фотографії. У відповідь він отримав кілька листів від Лопес. В останньому листі співачка зазначила, що не вступатиме з ним ні в які взаємини, що в неї є друг, з яким вона спить (спить – це м’яко сказано: за твердженням Руїса, в отриманому ним листі співачка на позначення сексуальних стосунків зі своїм новим партнером вживала ненормативну лексику), та що Руїс повинен змиритися з цим фактом.

Адвокат молодого виконавця заявив, що листи, написані Дженніфер Лопес, довели його клієнта до нервового зриву, і він навіть змушений був звернутися за допомогою до психотерапевтів.

Насправді ж звинувачення Лопеса, як твердять представники співачки, безпідставні. Відповіді на листи він отримував від зовсім іншої жінки, якій на сьогоднішній день виповнилося п’ятдесят три роки. Дженніфер до справи непричетна, тож її представники вимагають у Руїса відкликати звинувачення.

Джерело: prgazeta.ru

Інші новини розділу