У Нью-Йорку на випадкових перехожих нападає немовля-диявол Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2014 12:36 · Розділ: Події у світі

Цими днями мешканців Нью-Йорка чекало сильне нервове потрясіння: кілька днів поспіль вулицями міста роз’їжджала коляска з диявольським немовлям, яке нападало на випадкових перехожих в самісінькому центрі міста.

В принципі, мешканці мегаполісу звикли до вбивств та жорстокості, тож здивувати їх чи налякати та ще й серед білого дня нелегко. Та все ж покинута коляска з немовлям, яке розривається від ридань, мало кого залишала байдужим: і чоловіки, і жінки заспішили на допомогу до ображеної кимось дитини. Та коли вони наближалися до коляски, щоб заспокоїти немовля, воно раптово схоплювалося й починало моторошно кричати, викликаючи в співчутливих перехожих паралізуючий жах.

Реакція американців здивування не викликає: моторошний крик немовляти у поєднанні з зовнішністю та фактором несподіванки робили свою справу. Немовля і справді виглядало жахливо: тонка напівпрозора шкіра, через яку проступають вени, криваво-червоні диявольські очі та скуйовджене волосся – справжнісінький виплодок пекла. Більше того, криком немовля не обмежувалося: воно починало переслідувати нажаханих мешканців міста. Не вдалося налякати «дитині Сатани» лише одного двірника, який, очевидно, звик і не до таких видовищ.

Коли здоровий глузд взяв верх над емоціями, люди зрозуміли, що це всього лише жарт. Його автори – творці рекламної кампанії до фільму «Devil's Due» («Пришестя диявола»). Кінострічка оповідає про те, як у новонароджене немовля вселився біс, а в якості моторошного немовляти використовувалася радіокерована лялька.

Ролик, відзнятий в рамках акції, одразу здобув шалену популярність в Інтернеті. Ось лише реакція глядачів виявилася негативною: ідея, хоч і цікава, насправді надто жорстока, адже налякатися могли й діти, і вагітні жінки, і хворі на серце люди, що могло б призвести до трагічних наслідків.

До речі, творці реклами з лялькою-бісом стали не першими, хто вирішив апелювати до почуття страху потенційної аудиторії. Нещодавно страхітливу рекламу створила італійська страхова компанія. Одного прекрасного дня в самісінькому центрі Мілана на одній з вулиць з-під асфальту ні з того ні з сього сплив російський підводний човен, який собою зачепив автомобіль, що проїжджав мимо. На місце трагедії одразу ж прибули медики і рятувальники, водієві надали першу допомогу, а з підводного човна почали висипатися моряки.

Згодом з’ясувалося, що всі учасники аварії – актори, а суть реклами – показати мешканцям Мілану, скільки небезпечних несподіванок чатує на нас там, де ми не очікуємо, тож не варто нехтувати послугами страхової компанії.

Джерело: www.runyweb.com

Інші новини розділу