Британка через 20 років отримала відповідь на своє послання в пляшці Автор: lesya · Опубліковано: 15.01.2014 22:58 · Розділ: Події у світі

Сьогодні, коли Інтернет сягнув високого рівня розвитку, ми в будь-який момент за лічені секунди можемо зв’язатися з друзями чи знайомими практично в будь-якій точці світу (заселеній людьми, звісно). Та колись від кожного послання, написаного на папері, несло чимось незвіданим, якоюсь неймовірною романтикою…

Так, чекати листа зо два місяці, а потім отримати довгождану звістку, - це, погодьтеся, щось більше, ніж така звична нам і зручна онлайн-переписка.

Зізнайтеся: хто з вас в дитинстві не мріяв отримати чи надіслати якесь таємниче послання, для прикладу, у пляшці? Адже саме так робили герої улюблених книг та навіть кінофільмів. Точнісінько так вчинила і юна мешканка Британії Зоя Авер'янова, яка двадцять років тому вирішила написати невелику записку, запхати її в пляшку, а пляшку кинути у відкрите море. Сталося це двадцять років тому – тоді Зоя була ще школяркою.

Тепер це доросла жінка, яка давно перестала вірити в чудеса. Ну не те щоб зовсім, та все ж подорослішання неминуче тягне за собою появу прагматизму, який уже не дає радіти тим милим дрібничкам, які так втішали тебе у дитинстві.

Але ось доля вирішила на мить повернути Зою в дитинство, пославши їй відповідь на дитяче послання.

Зоя розповіла, що пляшку із посланням закинула в море більше двадцяти років тому. Відповідь їй прийшла з Нідерландів, і один лише Бог знає, яку відстань довелося подолати пляшці.

Коли Зої Авер'яновій було десять, вона разом з батьками вирушила в туристичну подорож з Англії до Бельгії. Там дівчина й написала записку, кинувши її у води Північного моря.

В записці було написано наступне: «Мене звуть Зоя Лемон. Я була б дуже рада, якби ви мені відписали. Мені десять років, я люблю балет, люблю грати на флейті та піаніно. Я маю хом’ячка на прізвисько Блискітка та рибку, яку кличу Веснянкою».

Цього Різдва Зоя отримала відповідь на свій дитячий жарт. На домашню адресу її батьків один мешканець Нідерландів надіслав листа наступного змісту: «Дорога Зоя, вчора, прогулюючись, як звичайно, зі своєю дружиною по дамбі річки Шельди, серед мотлоху, який виносить прибій, я побачив маленьку пластикову пляшку з вашою запискою».

Ось так. Знайшовши пляшку, мешканець Нідерландів вирішив написати листа на адресу, зазначену в посланні, чим неабияк здивував Зою: вона не сподівалася, що її дитяче послання-пляшка дійде так далеко і не загубиться в бездонних водах морів.

Джерело: www.bbc.co.uk

Інші новини розділу