У Німеччині випустили цукерки, які захищатимуть від карієсу Автор: lesya · Опубліковано: 15.01.2014 13:20 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з сайту 062.ua
Фото з сайту 062.ua

Стоматологи переконують, що здоров’я нашого організму починається зі… здоров’я зубів. Міцні непошкоджені зуби, а також чистота і здоров’я ротової порожнини – запорука здорового організму.

Так, медики переконують, що захворювання, які виникають внаслідок не надто ретельного догляду за ротовою порожниною чи в результаті якихось інших факторів, можуть бути причиною цілої низки інших захворювань.

По-перше, це інфекції ротової порожнини та горла: ангіни, тонзиліти, синусити – якщо ви часто хворієте цими захворюваннями, пора до стоматолога. Крім того, непрожована в результаті больових відчуттів в зубах їжа негативно позначається на роботі всього шлунково-кишкового тракту. Часом інфекція, яка накопичується в зіпсованих зубах, викликає захворювання сечовивідної системи.

Більше того, іноді запущений карієс стає причиною запалення трійчатого нерва чи вуха, а це, як відомо, нестерпні болі та довготривале лікування. Саме тому здоров’ю зубів слід приділяти чимало уваги.

Однією з основних причин виникнення карієсу, як відомо, є потяг до солодкого: цукор не найкращий товариш здорових зубів. Але втовкмачити це в голову малим дітлахам практично неможливо: в силу вікових особливостей вони якось не надто переймаються власним здоров’ям.

Щоб максимально мінімізувати загрозу в результаті споживання солодощів, німецькі спеціалісти випустили на ринок цукерки, які не те що не шкодитимуть зубам, а навпаки, лікуватимуть від карієсу.

Німецькі цукерки містять корисні бактерії, які створюватимуть в ротовій порожнині сприятливе для здоров’я зубів середовище.

Про це повідомляє The Daily Mail. Згідно з інформацією, що міститься у виданні, винайдені німцями солодощі містять бактерії, які знешкоджуватимуть мікроорганізм, що «прилипають» до поверхні зуба, роз’їдаючи емаль, в результаті чого й виникає карієс.

Власне, ці шкідливі бактерії – це стрептококи. Пробіотики, що містяться в цукерках, зв’язуватимуться з ними і виводитимуться з організму природнім шляхом.

Що ж собою являють «позитивні» бактерії? Це групи організмів,що сприяють всмоктуванню поживних речовин та розщепленню їжі. Крім того, вони борються зі шкідливими бактеріями. Пробіотиків чимало в натуральних йогуртах.

Фахівці німецької компанії OrganoBalance GMBH вирішили скористатися цією властивістю пробіотиків, і наситили ними свій новий продукт. Цукерки не містять цукру, отож ви преспокійно можете давати їх дітлахам: такі солодощі не зашкодять організму, а врятують від карієсу.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.