З ожирінням боротиметься їстівний гель Автор: lesya · Опубліковано: 15.01.2014 09:17 · Розділ: Медицина

У боротьбі з ожирінням вчені та медики з усього світу вдаються до все нових методів, намагаючись найти панацею від цього украй небезпечного захворювання.

І ось недавно британські вчені представили на всезагальний осуд спеціальний гель, який набухатиме в шлунку, створюючи відчуття насичення. Від цього люди зможуть зменшити норму споживаних калорій, що врешті-решт призведе до схуднення.

Гель проти ожиріння є розробкою фахівців з Університету Бірмінгема. Створюючи свій продукт, вчені з'єднали два інгредієнти, які, вступаючи у взаємодію зі шлунковим соком, розширюватимуться, утворюючи гель високої густини. Цей гель нашому шлункові перетравити досить нелегко, він розщеплюється протягом доволі тривалого часу. А це означає, що, з’ївши трохи гелю, людина не відчуватиме голоду протягом кількох годин.

Поки що гель потребує удосконалення. Та вже в найближчому майбутньому вчені сподіваються додавати речовину до звичайних продуктів харчування людей, що страждають ожирінням. В результаті їжа не втрачатиме смаку, при цьому відчуття насичення триватиме набагато довше.

Говорячи про проблему переїдання та, як наслідок, ожиріння, вчені відзначили, що однією з основних проблем сучасних продуктів харчування є те, що вони стали м’якими та рихлими, через що дуже легко перетравлюються і не дають повноцінного насичення. Через це люди, відчуваючи голод, постійно перекушують, а це в цілому призводить до переїдання та ожиріння. Гель, переконують розробники, дозволить цієї проблеми уникнути, адже він заповнюватимете шлунок, а калорій практично не міститиме.

Для створення особливого гелю вчені використовували гідроколоїди, які активно реагують на кисле середовище. Гідроколоїди для гелю було витягнути зі шкірок цитрусових, водоростей та крохмалю. Саме вони й утворюють клейку речовину, яка розчиняється у воді. В звичайних умовах ці речовини є загусниками в продуктах харчування. Та коли вони сполучаються, то утворюють желеподібну речовину.

При цьому вченим доведеться вирішити проблему з відсутністю цукру: ці речовини хоч і притуплять відчуття голоду, необхідної енергії вони не даватимуть. Тож сьогодні вчені працюють над тим, щоб поєднати гель з цукром чи крохмалем, які б могли повільно метаболізуватися.

На даний час гідроколоїди можна вживати у вигляді гелю чи рідини, не остерігаючись ніяких побічних ефектів.

Джерело: http://www.meddaily.ru/article/09jan2014/2kompgel

Інші новини розділу