Японці винайшли гаманець, який тікатиме від господаря-марнотратця Автор: lesya · Опубліковано: 14.01.2014 21:46 · Розділ: Нові технології

Шопінг… Дивне явище, яке в жінок викликає радісні усмішки, а в чоловіків - передінфарктний стан…

Напевне, кожна жінка мріє про чоловіка, який би давав їй на шопінг стільки, скільки вона зможе витратити. Але ось чоловіки на все це дивляться по-іншому, і їм (не всім, а справжнісіньким скнарам) аж щелепи зводить, коли вони спостерігають, з якою легкістю за вітром летять зароблені непосильною працею гроші…

Японські вчені вирішили допомогти таким чоловікам, винайшовши гаманець, який тікатиме від надто марнотратного господаря. І якщо чоловіки запасуться такими гаманцями, багатьом дамам доведеться поставити на шопінгу хрест.

Якщо ж відкинути жарти набік, то такий гаманець, говорять розробники, дозволить кожному контролювати власні витрати, застерігаючи від необдуманих та непотрібних покупок, що в кінцевому результаті призведе до солідної економії особистих коштів.

Винахід японців отримав назву «Живий гаманець» (Living wallet), однак, слідуючи моді, його було б доцільніше назвати розумним.

Щоб скористатися гаджетом, власник мобільного телефону повинен синхронізувати пристрій з додатком-планувальником особистого бюджету. Гаманець збиратиме інформацію про купівельні звички свого власника, озброюватиметься іншою цінною інформацією, а вже тоді робитиме висновки, чи варто купувати той чи інший товар, чи ні.

Крім того, отриману з додатку на мобільному пристрої інформацію гаманець зіставлятиме з коштами, що знаходяться всередині в ньому. Аналізуючи різницю, він видаватиме відповідні команди. Якщо коштів у гаманці достатньо, гаманець преспокійно допомагатиме власникові здійснювати найвигідніші покупки, розповідаючи про акції та знижки стосовно товарів у Інтернет-магазині Amazon.

Та якщо кошти добігають кінця, гаманець вмикатиме захисні механізми, покликані вберегти його від повного спустошення. Спочатку гаманець спробує втекти від свого господаря, використовуючи для цього спеціальні коліщатка. Якщо ж його схоплять і спробують спорожнити, пристрій почне «кричати». Якщо і це не допоможе, гаманець надішле SMS-повідомлення мамі, дружині чи іншій зазначеній заздалегідь людині.

Поки що не повідомляється, чи надійде "живий гаманець у масовий продаж, чи залишиться просто веселим жартом японських інженерів. Та все ж він основну свою роль виконав - привернув увагу любителів екзотики.

Джерело: inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.