Канадське подружжя довірило вибір імені для донечки інтернет-користувачам: схоже, дитину назвуть Ктулху Автор: lesya · Опубліковано: 14.01.2014 18:18 · Розділ: Життя

Ті, в кого є діти, знають, як часом важко буває підібрати новонародженому ім’я. То батьки впхаються в справу, то друзі кидають «цінні» поради стосовно вибору імені. Та й смаки самих батьків можуть суттєво розбігатися.

Тож зваживши на всі труднощі, пов’язані з вибором імені для новонародженого, одне канадське подружжя вирішило їх уникнути, переклавши проблему вибору на плечі… інтернет-користувачів.

Так, канадець на ім'я Стівен Маклафлін, порадившись зі своєю дружиною, вирішив створити сайт, на якому користувачі Інтернету зможуть вибрати ім’я для його майбутньої донечки.

Щоб уникнути махінацій, канадець обмежив можливості голосування: один і той же користувач зможе проголосувати за те чи інше ім’я тільки раз на добу.

Сайт отримав назву Namemydaughter.com. На ньому користувачі можуть пропонувати свої варіанти імені для дівчинки, а також голосувати за інші, вже запропоновані. Як не дивно, ідея зустріла схвалення інших, і деякі варіанти імен назбирують по десять тисяч голосів.

Тим не менше, на що б там не спромоглися відвідувачі, право остаточного вибору батьки залишили за собою. Такий застережний крок вони пояснили тим, що деякі користувачі можуть придумати образливі для немовляти імена, або ж проголосувати за смішні найменування, а знущатися зі своєї донечки вони наміру ані найменшого не мають.

На сайті також повідомляється, що дитина повинна народитися другого квітня цього року.

Схоже, побоювання майбутнього батька справдилися. Деякий час лідирувало ім’я Амелія, яке набрало більше восьми тисяч голосів користувачів. Та через деякий час лідерство відвоювало ім’я Олл-Спарк, яке дослівно можна перекласти як «Вся Світиться». Але й воно незабаром поступилося лідерською позицією імені Ктулху – саме таке ім’я носило міфічне божество-фантазія письменника Говарда Лавкрафта. За Ктулху, до речі, віддали голоси 9,5 тисяч користувачів.

До речі, подружжя запропонувало користувачам вибрати два імені для дитини. Серед інших імен, окрім Ктулху, й надалі лідирує Олл-Спарк.

Відзначимо, що Стівен разом з дружиною стали не першими канадцями, які звернулися за допомогою до користувачів при виборі імені для немовляти. Три роки тому Роммі Альпінеллі звернулися з аналогічною просьбою до користувачів сайту FabFind. Всього їм на вибір було запропоновано близько 1300 різних імен. Не повідомляється, однак, яке ж все-таки вибрали батьки.

Джерело: tabun.everypony.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.