Платіжні системи для інтернет магазинів в Україні Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.01.2014 21:27 · Розділ: Техніка

Розвиток інтернет-комерції в чомусь залежить від зручності і безпеки проведених в інтернет середовищі розрахунків. Користувачі електронної мережі давно оцінили переваги здійснення онлайн покупок, наступним етапом стає масова популяризація онлайн розрахунків.


Платіжні системи для інтернет-магазинів дозволяють вирішити одночасно кілька завдань. Забезпечивши вільну оплату реалізованих магазином товарів або послуг за допомогою поширених платіжних інструментів (банківські картки та електронні гроші), торговець отримує можливість привернути увагу покупців усього світу. Відбувається це тому, що покупці отримують сучасний, комфортний і безпечний сервіс, що дозволяє реалізувати свої бажання в режимі онлайн. Чимало власників бізнесу влаштовують шалені знижки виключно через дисконт интернет-магазин, оскільки в стаціонарних мазанинах це зробити складно - витрати врізати не завжди вдається.

Компанія Platon має величезну практику роботи з європейськими інтернет торговцями, тому ринку України були представлені перевірені рішення, що відповідають найсуворішим вимогам. Багато розробок є інноваційними в даній сфері, тому дають торговцю ряд відчутних переваг над конкурентами, а процесинг компанії забезпечить найвищу швидкість розрахунків і їх безпеку.

Оплачуючи сформований замовлення на сайті торговця і вибираючи спосіб оплати за допомогою банківської картки, клієнт потрапляє на сайт платіжної системи, де здійснюється введення реквізитів платіжного засобу. Таким чином, реквізити заповнюються на захищеному системою ресурсі, що робить процес оплати максимально безпечним. Після введення реквізитів у спеціальній захищеній закладці, процесинговий центр проводить верифікацію торговця і параметрів платежу і адресує запит для авторизації в банк - еквайр. Банк - партнер, який отримав запит, делегує його у відповідну міжнародну платіжну систему. МПС розпізнає банк, що випустив карту покупця товарів, і запитує підтвердження авторизації в процесингу емітента. Після підтвердження платежу банком, інтернет магазин повідомляє свого покупця про результати авторизації і успішно оплаченої покупці.

Незважаючи на видиму складність процесу, авторизація платежу займає лічені миті, і участь магазину і покупця в цьому процес мінімально. Всю роботу бере на себе вбудована платіжна система Platon, інші учасники процесу просто користуються зручним і комфортним сервісом.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.