Японський стиль в інтер'єрі Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.01.2014 21:22 · Розділ: Культура

Європейці, які намагаються якось урізноманітнити свій побут, вигадують нові стилі в інтер'єрі.

Особливо популярним став японський стиль (з європейськими деталями) в облаштуванні житла. Люди ще в ХIХ столітті почали використовувати цей стиль у своїх будинках. Якщо говорити про Японію, то в основному вони перейняли китайську культуру, трохи змінивши її під себе. Правда, у японців порівняно з китайцями інтер'єр у будинку виглядає просто і порожньо. Цим і привернув європейців японський інтер'єр, яким набридло вже достаток. Меблі в японському стилі з'явилися і в Україні, їх почали виробляти українські виробники, почали і польські, пропонуючи меблі за доступними цінами.

Багато простору в будинку залишається в японському стилі і до цих пір, всі речі зберігаються в нішах і вбудованих шафах. Ще в старовину японці берегли свої речі в нішах, а те, що не поміщалося, зберігали в скрині. Кімнати перегороджуються розсувними перегородками, цим вони трансформуються і з вітальнею виходить маленька спальня, якщо на підлогу покласти матрац.

У наш час деякі японці трохи змінили свій стиль, якщо їх поселити в квартиру, де немає вбудованих шаф, вони захаращують кімнати дуже швидко, так як японці купують багато дрібничок, наприклад, шкатулок, скриньок, декоративних елементів. Їхній будинок може перетворитися на комісійний магазинчик.

Дизайнери, які створюють інтер'єр в будинку в японському стилі, обов'язково дотримуються мінімалізму і використання натуральних матеріалів. Темна меблі простих форм, текстиль природних кольорів без блиску, килимки з простими графічними візерунками - все це чудово доповнить японський дизайн.

Доброю ідеєю буде установка розсувних дверей, які збільшать простір, якщо їх повністю розкрити. Яскраві предмети червоного або чорного позолоченого кольору прикрасять кімнату. Японський стиль навіває на людину спокій і натхнення.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?