У США офіціантка отримала чайові наркотиками Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2014 20:15 · Розділ: Кримінал

Працюючи офіціанткою та спілкуючись щодня з більш як сотнею відвідувачів, одна мешканка США навіть не підозрювала, які чайові їй врешті-решт залишать.

Та одного прекрасного дня відкривши конверт з чайовими, вона виявила всередині чималу порцію наркотику. Чи то відвідувачі переплутали гроші з наркотиками, чи то вони вирішили, що офіціантка більше зрадіє черговій порції сумнівного задоволення, - невідомо. Та факт залишається фактом: відкривши конверт, офіціантка зі штату Орегон побачила всередині пакетик з білим порошком, який, як виявила експертиза, був метамфетаміном. Всього в пакетику було сімнадцять грамів украй небезпечного наркотику.

Побачивши знахідку, офіціантка одразу ж розповіла паро все менеджеру, а той негайно ж викликав поліцію.

Прибувши на виклик, правоохоронці негайно ж встановили, що білий порошок з конверту - це метамфетамін, і клієнтів, які залишили настільки незвичні чайові, одразу ж заарештували.

Після цього поліція обшукала номер, в якому проживала пара, і там також було виявлено чималу порцію наркотиків.

А ось інший відвідувач, також в Сполучених Штатах, тішить офіціантів куди більше. Таємничий незнайомець залишає їм великі чайові, підписуючи їх стандартним підписом: «@tipsforjesus». Щоправда, незнайомець залишає не купюри, а банківські чеки, однак суми, які отримують офіціанти, перевищують межу щедрості.

До речі, підпис, який працівники сфери обслуговування знаходять на банківських чеках, співзвучні з однойменним профілем у соціальній мережі «Instagram», який користується чималою популярністю серед користувачів. На сьогоднішній день профіль незнайомця налічує більше п’ятдесяти тисяч користувачів.

Зрозуміло, що офіціанти, що отримали щедрі чайові, не тямлять себе від щастя: суми, які вони отримують, часом сягають десяти тисяч доларів.

Хто ж цей таємничий меценат, встановити поки що не вдалося. Однак, за даними цілої низки ЗМІ, щедрий незнайомець – це не хто інший, як колишній топ-менеджер однієї з американських фірм на ім’я Джек Селбі. Сам Селбі цю інформацію спростував, однак хто зна, може, у такий спосіб дкеякі структури прагнуть популяризувати професію топ-менеджера. А може, й справді, хтось вирішив вчинити "во ім'я Ісуса" добре діло...

Як би там не було, офіціанти радіють: не щодня вам залишають чайові, що рівняються кільком місячним зарплатам.

Джерело: vedkar.ru

Інші новини розділу