За бельгійськими школярами стежитимуть міні-безпілотники Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2014 18:09 · Розділ: Нові технології

До чого тільки не додумаються школярі та студенти на екзаменах: їхня майстерність створювати шпаргалки заслуговує найвищих нагород.

Однак і викладачі не ликом шиті: з кожним роком вони ведуть запеклу боротьбу зі списуванням. І деякі борці за справедливість навчального процесу не шкодують ніяких грошей на те, щоб зробити іспити чесними, а студентів – старанними.

Для прикладу, бельгійці вирішили інвестувати чималу суму в міні-безпілотники, які зроблять неможливим списування в аудиторіях.

Так, одна бельгійська школа виділила чималу суму на закупівлю невеликих літальних апаратів, покликаних раз і назавжди покінчити зі списуванням.

Поки що механізм роботи невеликих портативних літальних апаратів не зовсім зрозумілий. Відомо лише, що їхньою основною функцією буде шпигунство за учнями та студентами, які складатимуть іспити чи писатимуть контрольні.

Експерти припускають, що невеликий літальний апарат, скоріше за все, реагуватиме на рухи школярів, що складатимуть іспити. У випадку, коли вони помітять, що щось іде не так, вони видаватимуть сигнал, ймовірно, звуковий, та, скоріше за все, щоб не відволікати решту аудиторії, колірний: зміна кольору сигналізуватиме спостерігачам про те, що слід бути напоготові.

Автори ідеї висловили сподівання, що нова технологія дозволить відсіяти всіх тих, хто не здатен самостійно використовувати свої знання або ж просто не володіє ними, а отже, просто не може стати добрим спеціалістом.

У такий спосіб ініціатори впровадження новітніх технологій в процес контролю навчального процесу сподіваються підвищити рівень знань учнів, змусити їх вчитися та краще засвоювати матеріал, що у свою чергу дозволить в майбутньому забезпечити країну кваліфікованими кадрами.

Що ж стосується шпаргалок, то, як твердять психологи, вони не такі вже й шкідливі. Давно відомо, що написання шпаргалок дозволяє краще запам’ятати матеріал, систематизувати та засвоїти здобуті протягом навчання знання. Але ось списувати все-таки не варто: по-перше, це не чесно, а по-друге, існує високий ризик бути спійманим на гарячому. А вже коли таке станеться, на високу оцінку й надіятися не варто. Більше того, якщо мова йде про вступ до вищого навчального закладу, в окремих випадках списування може стати кінцем ще не розпочатої кар’єри - суворі викладачі навряд чи погодяться спустити студентові з рук таку негідну поведінку.

Джерело: joinfo.com

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.