Мера Нью-Йорка звинуватили у невмінні їсти піцу Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2014 15:38 · Розділ: Події у світі

Насправді складно бути політиком чи знаменитістю: кожен ваш вчинок моментально опиняється в центрі всезагальної уваги, і навіть невеликий прояв властивих усім живим людям слабкостей розцінюється як щось неймовірне та ганебне. Тож часом навіть невміння їсти піцу може зіграти з вами злий жарт.

Так, цими днями главу Нью-Йорка Білла де Блазі, поважного та шанованого політика, звинуватили в тому, що він не вміє їсти піцу – журналісти підстерегли, що той, завітавши в одну з піцерій, вирішив скористатися виделкою та ножем, порушивши цим самим негласний кодекс, прийнятий місцевими мешканцями, який не дозволяє їсти піцу інакше, як руками.

Так, місцевих мешканців обурило те, як їв піцу Де Блазі, що зайняв пост глави Нью-Йорка наприкінці осені минулого року: замість того, щоб скласти шматок піци в кілька разів (так зручніше їсти), він скористався ножем та виделкою!

Інцидент стався минулої п’ятниці. Завітавши у піцерію Goodfellas Pizza, розташовану в районі Стейтен-Айленд, Білл навіть не підозрював, що опиниться в центрі скандалу.

Якось не замислюючись над тим, що манера їсти піцу може бути вкрай важливою для громадськості, Білл взявся за ніж та виделку, чим і викликав неймовірне обурення місцевих мешканців. На фотографіях, опублікованих у Мережі, видно, як мер їсть піцу. І попри те, що один шматок Білл все-таки з’їв тримаючи його в руках, останні розлютилися не на жарт: вони навіть вирішили оголосити меру імпічмент.

Що ж стосується політика, то його спроби знайти виправдання своїй поведінці, ні розуміння, ні співчуття в оточуючих не викликали. У «Твіттері» мер написав, що «піца Goodfellas в Стейтен-Айленді - хороша, як її ні візьмеш», однак спроба «зам’яти» проблему виявилася невдалою.

Тож як-не-як, а політику довелося прокоментувати свій «ганебний» вчинок. Даючи інтерв’ю журналістам, він зазначив, що звичку їсти піцу виделкою і ножем він перейняв у італійців. Крім того, Білл де Блазі спробував звернути увагу журналістів на те, що шматок страви він все-таки взяв руками.

У даному контексті зауважимо, що Білл де Блазі народився у Нью-Йорку, однак ріс і навчався він у Кембриджі, штат Массачусетс.

У даному контексті зазначимо, що манера знаменитостей їсти піцу неодноразово викликала критику та обурення простого народу. Два роки тому і центрі несхвальних відгуків опинився знаменитий мільярдер Дональд Трамп, який під час одного з ділових обідів вирішив скористатися столовими приборами.


Інші новини розділу