Прага готується до приїзду неспокійних студентів з Данії Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2014 14:12 · Розділ: Освіта

Столиця Чехії Прага своєю красою та унікальністю приваблює туристів з усього світу. Старенькі криві вулички, унікальні будівлі, бруківка та якийсь особливий дух – після одного знайомства з цим містом ви обов’язково завітаєте сюди ще раз.

Однак далеко не всі подорожуючі відвідують Чехію, щоб відчути атмосферу старої Європи та прогулятися вулицями Праги: багатьох приваблюють речі куди більш приземлені – як, наприклад, недороге чеське пиво та досить бурхливе нічне життя.

Так, схоже, саме за останнім сюди їдуть датські студенти. В минулому році Прагу відвідало більше десяти тисяч молодих людей з Данії. Цього року, як очікують експерти, іноземних відвідувачів буде приблизно ж стільки.

Фото з сайту 1000-dorog.com.ua
Фото з сайту 1000-dorog.com.ua

Чеська поліція, схоже, незадоволена таким станом справ. Якщо все піде, як і в минулому році, то п’яних інцидентів та бійок не уникнути. Полюючи на дешеве чеське пиво, молоді датчани часто втрачають контроль над собою, влаштовують бійки та трощать номери готелів, у яких вони зупинилися. Більше того, в поліції побоюються, що до неспокійних туристів з Данії приєднаються ще й молоді шведи, а тоді вже нічого доброго чекати не варто.

Найбільший наплив датських студентів очікується в лютому – сюди молодь приваблюють знижки, пропоновані туроператорами, та, як уже зазначалося, дешевий алкоголь.

За даними поліції, в минулому році більше тридцяти громадян Данії потрапили в лікарню – все через прояви насильства та супротив поліції.

До речі, Чехія, а зокрема Прага, користується популярністю не лише серед датських та шведських студентів. Наші співвітчизники також охоче вирушають у цю країну. Та якщо перші вирушають сюди здебільшого для того, щоб цікаво провести зимові канікули, то для українців Чехія стала прекрасним шансом здобути європейську освіту. Саме тому лави охочих навчатися у вузах Чехії щороку поповнюються новими абітурієнтами.

Однак у вітчизняних студентів виникають і певні труднощі. Однією з найскладніших проблем є мовний бар’єр. Попри те, що чеська мова наближена до української, без підготовки та вивчення всі ваші старання можуть звестися нанівець.

Отож для студентів, які планують поступати вчитися за кордон, просто необхідна відповідна підготовка, спрямована на оволодіння навиками чеської мови (адже навчання проводитиметься цією мовою).

Варіантів вивчення чеської є декілька. Курси, репетитори, самонавчання… Та все ж найбільш оптимальним і – що важливо! – цікавим варіантом є летний лагерь в Чехии. В такому таборі ви не лише вивчите мову та оволодієте навиками спілкування, але й ознайомитеся з культурою і традиціями цієї держави, з її особливостями та законами. Спілкуючись зі студентами з інших країн, ви зможете поглибити свої знання англійської, завести цінні знайомства тощо.

А ще – і це не викликає ані крихти сумніву – ви просто чудово проведете час...


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.