Курси англійської мови: які обрати Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2014 13:25 · Розділ: Освіта

Фото з www.educanada.com.ua
Фото з www.educanada.com.ua

Серед усього розмаїття курсів англійської мови часто буває важко вибрати той, що дійсно вам потрібен. Тому багато хто віддає перевагу варіантам, які найбільше підходять в матеріальному плані та пропонують вигідний графік навчання.

Проте такий підхід з самого початку є невірним: ви повинні розуміти, що досконало вивчити іноземну мову за кілька тижнів неможливо, тож вам потрібно акцентувати увагу на якомусь одному аспекті вивчення мови. Якщо вибір навчального курсу здійснено неправильно, результат, а точніше його відсутність, не змусять себе довго чекати, і ви просто-на-просто викинете гроші на вітер.

Щоб навчання було максимально ефективним, вам необхідно визначитися з ціллю самого навчання, зрозуміти, для чого вам потрібна англійська мова, і вже виходячи з власних цілей та завдань, ви зможете вибрати максимально ефективний курс вивчення іноземної.

1. Якщо ви ніколи не вивчали англійську або ваші знання недостатні, вам підійдуть загальні курси англійської мови. Вони чудово підійдуть для людей, готових присвятити вивченню іноземної чимало часу та зусиль. Не надто інтенсивні, виділяють достатньо часу на засвоєння і закріплення знань. Тим не менше, освоєння нових прийомів відбувається досить швидкими темпами.

На таких курсах заняття часто проходять у групах – так ефективно вивчається і граматика, і поповнюється словниковий запас та виробляються навики живого спілкування.

2. Якщо у вас не вистачає часу на довготривале вивчення англійської, ви можете вибрати курсы английского для начинающих або, як їх ще називають, курси розмовної англійської. Таке навчання – ідеальний варіант для туристів, які перед поїздкою за кордон бажають оволодіти базовими навиками спілкування, щоб зробити свою подорож куди приємнішою та безпечною; воно підійде й людям, які добре розмовляли англійською в школах та університетах, але з часом через відсутність мовної практики забули багато потрібної інформації. Такі курси чудово підійдуть тим, хто ніколи не стикався з англійською: вони дозволяють подолати мовний бар’єр, оволодіти елементарними навиками побудови речень та словосполучень, що стане чудовим стартом для поглибленого вивчення англійської мови.

3. Ділова англійська мова. Ці курси – вузькоспеціалізовані курси. Якщо вам необхідно оволодіти базовими навиками ділового спілкування, поповнити офісну лексику, можете обирати заняття в групах. Та якщо робота вимагає від вас поглибленого знання тієї чи іншої виробничої галузі, розуміння термінології тощо, вам знадобиться індивідуальний спеціаліст.

4. Можливо, це вам здасться дивним, але сьогодні можна знайти курси англійської для перекладачів. Ясна річ, вони вимагають уже певного знання англійської. На таких курсах акцент робиться на вивчені обох мов: рідної та іноземної. Тут вивчається не лише лексика, але й поглиблено ознайомлюються з синтаксисом, морфологією та навіть історією мови. Ці курси орієнтовані на випускників ін’язу та на філологів, тож якщо ви не плануєте займатися перекладацькою діяльністю, вони для вас зайві.

5. Вчителям англійської, які бажають підвищити свій професіональний рівень, варто записатися на курси англійської для вчителів: окрім вивчення всіляких найсучасніших змін живої мови, вони зможуть попрактикуватися в англійській, спілкуючись з носіям мови, а також оволодіти найновішими методами викладання іноземної.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.