Трохи цікавого про чупакабру Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2014 11:39 · Розділ: Природа

Бути фермером в Україні сьогодні ой як нелегко. Складна економічна ситуація, відсутність державних пільг, неефективна економічна політика, високі податки – все це переслідує тих, хто вирішує створити своє власне фермерське господарство. Та на цьому проблеми фермерів не закінчуються: ось уже майже десять років поспіль українців турбує чупакабра.

У когось ця таємнича і загадкова істота викликає усмішку та зневагу, у когось – страх, та все ж більшість не сприймають її всерйоз. А як інакше: ми ж звикли довіряти науці, а вона поки що науково не довела існування страшного монстра. Тим не менше, історій злодіянь чупакабри на одній лише Україні налічується безліч, а розповіді очевидців та суперечки на форуме фермеров змушують замислитися навіть найзапекліших скептиків.

Фото взято з http://fact-x.ru/?p=138
Фото взято з http://fact-x.ru/?p=138

Що ж це за звір такий - чупакабра? За легендою, вперше він почав убивати тварин ще в 90-х в Пуерто-ріко. Місцеві фермери, нічого не підозрюючи, на ранок виявляли безкровні трупи своїх домашніх тварин з загадковими укусами на шиї. Загадкова чупакабра спершу ласувала козами, але згодом перекинулася на овець та менших тварин. В Україні найспокусливішою жертвою для неї стали кролі.

До речі, у наші села чупакабра завітала у 2003 році. Як свідчать розповіді очевидців, це такий собі півтораметровий звір, чимось схожий на кенгуру, а чимось і на динозавра: на спині таємничого монстра є ряд шипів, а по боках – невеликі крила – такі, як ото в летючих мишей. У тварини гострі зуби, а також довгі гострі кігті на великих лапах. І вони висмоктують кров з тварин, залишаючи обезкровлені трупи ошелешеним господарям…

Версій та спроб пояснити, що ж воно таке, є безліч. Та все ж нічого такого, що б могло раз і назавжди поставити крапку в цій історії.

Так, одні твердять, що чупакабра – це експерименти інопланетян, інші вважають, що загадковий монстр є результатом секретних розробок воєнних заводів США (чи й наших, зрештою). Треті вбачають причину появи чупакабри у зриві на Чорнобильській АЕС, який призвів до появи мутацій та народження мутантів. Ще інші вважають, що чупакабра – це динозаври, яким все-таки пощастило вижити…

Що ж стосується вчених, то їхні думки також розбігаються. Щоправда, ніякої містики в появі чупакабри вони не бачать: це може бути або гібрид вовка з лисицею, або просто спотворені хворобами чи скалічені людьми дикі тварини. Підтвердженням цієї версії є й той факт, що трупи загадкової чупакабри кожного разу інші: це або стара лисиця, яка облисіла через лишай, або видра, або навіть койот-мутант.

А звідки ж тоді шипи та крила? Ймовірно, плід людської фантазії, адже,як кажуть, у страху очі великі. Та все ж питання, чому тварини-хижаки, які так люблять поласувати свіженьким м’ясцем, обмежуються лише кров’ю, залишається нерозкритим, і поки вчені не знайдуть відповіді на нього, воно породжуватиме тисячі нових версій, наводячи жах на багатьох людей зі слабкими нервами…


Інші новини розділу