5 найпоширеніших відмовок при вивченні англійської Автор: lesya · Опубліковано: 12.01.2014 15:00 · Розділ: Освіта

Фото з сайту www.mil-online.ru
Фото з сайту www.mil-online.ru

Сьогодні, коли вивчення англійської мови є пріоритетним у багатьох навчальних закладах, принаймні, початкової та середньої школи, коли існує ціла купа репетиторів та курсів з вивчення англійської, коли практично кожна компанія з набагато більшою вірогідністю прийме на роботу співробітника, який розмовляє іноземною, або ж, принаймні, заплатить йому більшу зарплату, - все ще є люди, які не розмовляють англійською.

Здавалося б, їх бути не повинно. Користь від вивчення англійської мови очевидна, а курсів та навчальних центрів існує безліч, то ж чому не взятися і не ознайомитися з цією мовою? А все тому, що ми завжди знаходимо собі відмовки та виправдання. Про них і піде мова.

1. В мене нема таланту до вивчення мов. Що б там хто не говорив, ще жодному вченому не вдалося довести, що одні люди народжуються зі схильністю до вивчення мов, а в інших цієї схильності немає. Тут радше впливає оточення: якщо в сім’ї розмовляють на кількох мовах, дитина засвоюватиме мови краще. Однак ні про який талант тут мова не йде.

2. Мені не вистачає часу. Це, мабуть, одна з найпоширеніших відмовок. Мовляв, дім, робота сім’я – які там мови?.. Та все це – не більше, ніж просто лінь чи недостатнє бажання вивчити мову. Відомі випадки, коли звичайні люди (не генії та вундеркінди) всього за один місяць оволодівали навиками розмовної італійської чи англійської при 14-годинному робочому дні. Просто стимул у них був, мабуть, куди сильнішим, ніж у вас.

Крім того, сьогодні існують курсы английского дистанционно, які дозволять вам навчатися англійської у себе вдома.

3. Я надто змучуюсь на роботі, щоб потім ще йти на курси. Говорити тут нема про що: займатися можна і через Інтернет, а можна замовити репетитора собі додому – варіантів безліч, головне, щоб було бажання.

4. У мене немає грошей, щоб оплатити курси. Знову ж таки поверніться до пункту під номером 2: було б бажання… Ви можете вивчати англійську безкоштовно, користуючись онлайн-сервісами, підручниками та безкоштовними програмами для вивчення іноземної. Складно, але цілком можливо, принаймні, здобути початкові навики ви зможете.

5. У мене відсутній слух або ж проблеми з вимовою. Проблема не у вимові, а у ваших власних комплексах: вам доводилося коли-небудь чути, як розмовляють англійською французи або індуси? Іноді їхньої вимови взагалі не розбереш, і це при тому, що вони вважають англійську своєю другою мовою.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.