Утилізація мотлоху по-сучасному Автор: lesya · Опубліковано: 12.01.2014 12:52 · Розділ: Цікаві факти

В наших домах сила силенна речей, викинути які у нас просто не вистачає часу. Але й місця на весь цей мотлох не вистачає, тому врешті-решт доводиться взятися за справу і поповнити світове сміттєзвалище черговою порцією сміття.

Щоправда, робити це слід дуже обережно, адже проблема утилізації сміття на сьогоднішній день стоїть дуже гостро, і якщо ви хоча б трохи переймаєтеся тим, що ж станеться з нашою планетою через сотню-другу років, не поспішайте викидати речі, що вийшли з ужитку: їм можна знайти куди цікавіше застосування.

Як ви уже здогадалися, сьогодні ми поговоримо про те, що можна зробити з всілякого непотребу, якого так багато у нас ще з незапам’ятних часів.

1. Чемодани. Якщо на вашій дачі на горищі назбиралося кілька чемоданів, не поспішайте нести їх на смітник. Вимийте весь цей раритет, висушіть, якщо є можливість та бажання – спробуйте оновити (пофарбуйте шкіру, обшийте наново ручки тощо). З металу чи дерева необхідно виготовити каркас, в який і слід розмістити чемодани: вони виконуватимуть роль шухляд вельми оригінального комоду.

Фото з сайту http://zapivo.net/vtorayazhisnveshey/item/komod-iz-chemodanov
Фото з сайту http://zapivo.net/vtorayazhisnveshey/item/komod-iz-chemodanov

2. Не поспішайте позбуватися пластикових пакетів – з них можна виготовляти чудові речі - килимки для ванних кімнат чи туалетів, сумки та навіть оригінальні гаманці.

Фото з http://zapivo.net/
Фото з http://zapivo.net/


Виготовити черговий шедевр зовсім не складно. Звичайні поліетиленові кульки розрізаються на довгі смужки, після чого їх скручують у свого роду нитки. А вже з ниток за допомогою гачка можна сплести все, що завгодно. Якщо ніколи не тримали цей інструмент в руках, зайдіть на сайт http://manybooks.biz/ - великий вибір літератури різних спрямувань, а зокрема книг по рукоділлю, допоможуть вам за лічені години оволодіти навиками в’язання.

3. Якщо ви – особа екстравагантна, любите привертати увагу оточуючих нестандартними образами, спробуйте зшити сукню зі… старих краваток.

Фото з http://zapivo.net/
Фото з http://zapivo.net/

Так, багато у кого вдома є сила силенна краваток. Цей аксесуар сьогодні не в моді, він практично не знищується, тож до наших днів дійшов у цілком прийнятному стані. З таких краваток можна зшити досить оригінальний сарафан, просто зшивши їх докупи та прикріпивши стрічку, на якій триматиметься творіння.

4. Частенько дизайнери експериментують з люстрами. Виявляється, виготовити оригінальну люстру можна з чого завгодно: одноразових ложок, зубочисток, старих вішаків, мочалок для посуду та навіть щіток для миття унітазу. Все, що необхідно, це трішки фантазії для того, щоб оригінальним способом розмістити та скріпити між собою ці, здавалося б, непоєднувані предмети.

Фото з http://zapivo.net/
Фото з http://zapivo.net/

Інші новини розділу