Оригінальні офіси великих компаній Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2014 15:31 · Розділ: Цікаві факти

Керівники великих компаній, розуміючи, як важливо, щоб їхні співробітники перебували завжди в хорошому настрої, не шкодують грошей на облаштування офісних приміщень: як твердять експерти, сприятлива атмосфера та вміло підібраний дизайн здатні творити дива, підвищуючи працездатність працівників, результативність праці, а також спонукаючи до продукування нових ідей.

Саме тому найбільші компанії, схоже, влаштували справжні перегони за звання найбільш оригінального офісу в світі. Велику увагу приділяють дизайну офісних приміщень, створюють спеціальні кімнати або хоча б зони відпочинку, покликані подарувати співробітникам можливість релаксуватися та відновити сили тощо. У невеликих компаніях також дбають про комфорт працівників і відвідувачів, тому практично у кожному офісі є диван. Якщо вас цікавить диван Карелия, широкий асортимент товарів представлений на сайті «Офме».

Раніше ми вже писали про незвичні та оригінальні офіси, сьогодні ж пропонуємо вам підбірку-продовження.

Офіс-труба. Офіс компанії Selgas Cano Architecture, розташований у Мадориді, вражає своєю оригінальністю. Зроблений він у вигляді прозорої труби, всередині якої розмішені робочі місця співробітників. Що найцікавіше: офіс розташований посеред лісу, тож перебуваючи всередині, ви не зможете позбутися відчуття єднання з природою.

Фото з сайту http://www.buro247.ua/
Фото з сайту http://www.buro247.ua/

Не менш оригінальним виявився офіс компанії BBC, розташований у Великому Манчестері. Загальна площа офісу складає 31500. І вся його площа поділена на оригінальні кабінки. Затишно, по-новому та унікально. Зелений колір, що переважає в інтер’єрі, спонукає до творчості та заспокоює.

Фото з http://www.buro247.ua/
Фото з http://www.buro247.ua/

Потрапив до списку найбільш оригінальних офісів і офіс компанії DTAC, розташований у Бангкоку. З його вікон відкривається незрівнянний вид на місто, а приміщення офісу вражають своєю оригінальністю. Тут є тренажерний зал, міні-футбол, а також унікальна бібліотека-амфітеатр.

Фото з http://www.buro247.ua/
Фото з http://www.buro247.ua/

Досить унікальним та незвичним є приміщення офісу провайдера Bahnhof, розташованого у Стокгольмі. Стиль, в якому оформлено офіс, чимось нагадує кадри фантастичних фільмів: необроблений камінь, граніт та спеціальне підсвічування створюють особливу атмосферу.

Фото з http://www.buro247.ua/
Фото з http://www.buro247.ua/

Дбає про оригінальність та створення сприятливої атмосфери для своїх співробітників і компанія Google. Її офіс, розташований в Цюріху, окрім інших зручностей, пропонує працівникам оригінальну кімнату для відпочинку. Під час обідньої перерви кожен співробітник може відпочити у ванній, милуючись життям в акваріумах.


Інші новини розділу