Замовити диплом: за і проти Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2014 14:25 · Розділ: Освіта

Фото з kyplu-diplom.com
Фото з kyplu-diplom.com

Написання дипломних робіт на замовлення сьогодні стало звичним явищем. Дедалі більше студентів відмовляються від самостійного написання робіт, покладаючись на знання та вміння людей, що займаються цією справою професійно.

Саме тому сьогодні замовити роботу, яка допоможе захистити диплом, - простіше простого: існують навіть цілі компанії, в штаті яких налічуються сотні спеціалістів, готових за певну суму виконати роботу, яку повинен би був виконати сам студент.

Як твердять експерти, написання дипломних та курсових на замовлення сьогодні стає масовим явищем. Компанії не соромляться розвішувати оголошення з пропозиціями написання дипломів прямо в стінах університетів, та й самі студенти дедалі рідше приховують те, що над виконанням роботи працюють не вони.

Така ситуація отримала як своїх прихильників, так і запеклих критиків. З одного боку, дипломна робота – це те, що студент повинен би був виконувати сам, це своєрідний підсумок знань, здобутих в університеті. І те, що одні отримують високі оцінки за роботу, якої вони не виконували, якось нечесно у відношенні до студентів, що витрачають години та дні в пошуках необхідної інформації для написання роботи.

З іншого боку у кожного студента – своє життя і своя ситуація, тому міряти всіх однією міркою не варто. Комусь не вистачає часу на написання дипломної через роботу, в когось час відбирає сім’я. Крім того, написання роботи спеціалістами зовсім не означає, що ви не вникаєте в суть аналізованого питання, адже існує ще й захист, до якого ви хоч-не-хоч змушені підготуватися.

Розглянемо ситуацію, в якій вам варто звернутися за допомогою до спеціалістів.

1. Часто буває так, що студенти змушені йти на роботу, щоб самостійно забезпечити своє існування. В таких випадках на написання роботи часто просто не вистачає часу. І коли стоїть вибір між самостійним написанням дипломної та робочою вакансією, доводиться робити вибір на користь останньої. Буває й по-іншому: освіта для деяких студентів потрібна лише в якості галочки, самі ж вони працюють на роботі, на якій і акцентують основну увагу та зусилля. Часто вони працюють не по професії, тому написання дипломної і зайва трата часу для них річ зовсім непотрібна.

2. Замовляють дипломні роботи і молоді сім’ї. Так,якщо у молодої мами стоїть вибір між дипломною роботою та дитиною, скоріше за все, вона вирішить приділити більше уваги останній. І це природно.

3. Далеко не всі студенти вміють однаково вдало викладати свої думки на папері. Вони можуть володіти необхідним багажем знань, та ось сформулювати їх у грамотні речення в них не виходить. І часом буває прикро через низьку оцінку, яку викладачі ставлять не через відсутність знань, а через невміння оформити роботу.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.