Юридичні курйози Автор: lesya · Опубліковано: 09.01.2014 12:43 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту blog.i.ua
Фото з сайту blog.i.ua

Юридичні курйози – не рідкість у судовій практиці різних країн. Причина тому – недосконалість судової системи, можливість двояко інтерпретувати закони, а також некомпетентність деяких суддів.

Та іноді закон сам собі перечить, і щоб не з’їхати з глузду та розібратися у всьому цьому хаосі, необхідна допомога спеціалістів.

Та іноді навіть найбільші мастаки юридичної справи потрапляють у безвихідь при прийнятті рішень, і в результаті закон виявляється безсилим проти хитрощів окремих злочинців.

Для прикладу, німецький суд у Мюнхені так і не зміг допомогти молодій мешканці Мюнхена отримати розлучення зі своїм фіктивним чоловіком. Тепер дівчина, бажаючи одружитися зі своїм бойфрендом, змушена надіятися на те, що врешті-решт суд стане на її бік.

Судові розгляди тривають з 2008 року. Саме тоді Анна, тепер уже громадянка Німеччини, звернулася в шлюбне агентство, щоб ті підібрали їй чоловіка. Її потенційним партнером був молодий індієць, який, однак, дівчині не сподобався. Відмовившись від продовження знайомства, дівчина поринула в повсякденне життя, забувши про побачення. Та через кілька днів їй по пошті прислали офіційне повідомлення про те, що вона… одружена з тим самим індійцем. Свідоцтво про одруження було зареєстроване в Боснії та Герцоговині, а підпис жінки, за її твердженням, підроблений. Та суд не може дати жінці розлучення, оскільки офіційно вона не одружувалася ніколи, отож і розлучуватися їй не потрібно. Тим не менше, одружитися зі своїм теперішнім партнером вона вже протягом кількох років не може.

Ще один курйозний випадок стався у житті молодого поляка Патріка Валдоха. Два роки тому він примудрився перевищити на велосипеді дозволену в 30 км/год швидкість, розігнавши свій безмоторний байк до 46 км/год. Поліція оштрафувала юнака, не зваживши навіть на його виправдання. Справді, у велосипеді ж нема спідометра, та польська поліція вирішила, що місцеві велосипедисти повинні визначати швидкість свого руху за допомогою… інтуїції.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.