Встановлено новий світовий рекорд по спуску на байдарці Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.07.2009 11:01 · Розділ: Спорт

22-річний американець, Тайлер Брадт, з штату Монтана встановив світовий рекорд по спуску на байдарці. Йому вдалося спуститися з 57-метрового водоспаду Палуз в штаті Вашингтон. Попередній світовий рекорд належав Педро Олівію, який спустився на байдарці з 40-метрового водоспаду Санто Белло в Бразилії.

Тайлеру вдалося зробити страхітливий спуск по водоспаду за 3,7 секунд із швидкістю 160 км/год. Каякер ризикував своїм життям і, за його словами, спочатку трохи злякався і почав гребти назад. Але подолавши свій природний страх, зник під водою у вируючому потоці, щоб знову з'явився на її поверхні, радіючи своїй приголомшливій перемозі та новому світовому рекорду.

Американцеві повезло - він лише вивихнув зап'ястя і зламав одне весло. Брадт стверджує, що робить божевільні сплави по водоспадах не заради слави, а для того, щоб довести людям, що вони здатні на справжні подвиги. Він запевняє, що треба бути впевненим в своєму успіху і йти до наміченої мети. Тайлер усвідомлює, що ризикував своїм життям, але він довго й ретельно готувався до цього сплаву. Сміливий каякер говорить, що день сплаву був приголомшливим днем в його житті.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.