Дворічний малюк виграв у лотерею один мільйон доларів Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 22:13 · Розділ: Суспільство

Що б там хто не говорив, чудес на світі є чимало. Неймовірні зцілення, люди, яким вдалося вижити в неймовірних катастрофах, родичі, які протягом десятиліть вважалися пропалими без вісти, врешті-решт знаходять свою сім’ю… Прикладів можна навести чимало, головне – вірити, що не все на світі стало меркантильним й аморальним, що залишилися ще добрі люди, і що десь на землі та й ходить везіння. І одного прекрасного дня воно таки постукає у наші двері.

Так, навряд чи китайське подружжя могло собі подумати, що їхній малюк, якому заледве виповнилося два роки, зробить їх багатіями. Однак саме він набрав виграшну комбінацію лотерейних цифр, подарувавши батькам виграш в розмірі одного мільйона доларів.

Сталася подія декілька днів тому. Подружжя китайців вирішило взяти участь в Інтернет-лотереї, довіривши справу набору чисел дворічній дитині. Зрозуміло, що ніяких умовиводів малюк не робив, а просто натискував на перші-ліпші кнопки, які потрапляли під його пальчики. Яким же було здивування батьків, коли вони виявили, що випадкова комбінація, набрана їхнім сином, виявилася виграшною, принісши сімейству дохід в розмірі 1,03 мільйона доларів.

Тепер дитині довго не доведеться рахувати копійки на ласощі (фото з сайту magazeta.com)
Тепер дитині довго не доведеться рахувати копійки на ласощі (фото з сайту magazeta.com)


Інший випадок, який дарує багатьом надію врешті-решт позбутися фінансових проблем, стався трохи раніше в Ізраїлі. Тут багатодітний батько виграв у лотерею більше семи мільйонів доларів.

У п’ятдесятирічного чоловіка п’ятеро дітей. Вирішивши зіграти в лотерею, чоловік придбав квиток, вписавши туди дату свого народження та дату народження дружини. Числа виявилися виграшними, і чоловік отримав 7.3 мільйона доларів.

Отримавши гроші, чоловік не взяв з них ні копійки. Він зовсім не змінив свого способу життя, а весь виграш розділив порівну між дітьми, відкривши їм власні рахунки в банку. За словами новоспеченого мільйонера, всі ці кошти підуть на купівлю помешкання та університетську освіту – словом, він має намір дати своїм дітям хороший старт.

Джерело: http://iz.com.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.