Ідеальна дружина 1955 Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 19:51 · Розділ: Суспільство

З приводу того, якою має бути ідеальна жінка, точаться гарячі дискусії. Запеклі консерватори переконані, що жінка – це такий собі додаток до чоловіка, покликаний перетворити його життя на осередок затишку та комфорту. Покірна овечка, яка ні слова не видушить на заперечення часом зовсім уже негідних вчинків, така собі безмовна істота, яку чоловіки експлуатують не інакше, як усі інші предмети в домі.

Втім, і феміністки перегинають палку. У боротьбі за рівноправ’я та всіляку іншу нісенітницю вони часом несуть такі дурниці, що й у голові не вкладаються.

Тому головне – знайти золоту середину, пам’ятаючи про те, що сучасна жінка – це повноправна особистість, з правом чинити по-своєму та висловлювати свою думку, з правом вибору. В той же час жінка, яка в силу певних обставин повинна йти на поступки чоловікові, чи, точніше кажучи, на компроміс, отримуючи взамін певні вигоди.

З іншого боку, все це – пустопорожня балаканина, адже стосунки в сім’ї – річ настільки особиста,що ніякі поради психологів, учених та експертів тут не допоможуть.

Фото з http://www.liveinternet.ru/
Фото з http://www.liveinternet.ru/

І якщо сьогодні в кожної жінки є чіткі уявлення про свої права та обов’язки, то давайте поглянемо, якими порадами розсипалися ті самі експерти в 1955 році, говорячи про те, якою повинна бути ідеальна жінка.

1. До приходу чоловіка кожна жінка зобов’язувалася приготувати вечерю. Страви повинні бути на столі, теплі та смачні.

2. Перед приходом свого подружжя жінці необхідно трішки відпочити. Привести себе в охайний вигляд, поправити макіяж та зачіску.

3. Кожна жінка повинна бути веселою та життєрадісною, вона є натхненням для свого чоловіка.

4. До приходу чоловіка в домі слід навести лад. Прибрати іграшки та зошити, застелити столи чистими скатертинами.

5. До приходу чоловіка необхідно запалити камін, щоб він, бува, не застудився.

6. Подбай про чистоту дітей: вони повинні бути вимиті, зачесані, охайно одягнені. Змусь їх поводитися тихо після приходу глави сімейства.

7. Зустрічай чоловіка з посмішкою, яка виявлятиме готовність доставити йому задоволення.

8. Вислуховуй свого чоловіка. Навіть якщо тебе розпирає бажання розповісти про свій день, те, про що розкаже він, - набагато важливіше твоїх нікчемних дрібниць.

9. Ідеальна дружина повинна пам’ятати, що вечір належить чоловікові. І якщо він повертається пізно, не вечеряє вдома, зустрічається з друзями, ти не повинна йому докоряти: як-не-як, протягом дня він перебуває в неймовірній напрузі.

10. Не варто скаржитися на те, що чоловік не ночував дома. Все це – такі дрібниці у порівнянні з тим, який стрес йому, бідному, довелося відчути протягом дня.

11. До приходу чоловіка набери у ванну гарячої води, а як він прийде, скинь з нього черевики: так ти виявиш турботу та любов.

12. Пам’ятай: хороша дружина завжди знає своє місце.

Джерело: http://news.nado.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.