Британський хірург випалив свої ініціали на донорській печінці Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 17:24 · Розділ: Медицина

Фантазія окремих індивідуумів іноді сягає неймовірних висот. І часом вона граничить з божевіллям…

Скажімо, як би ви оцінили вчинок одного британського хірурга, який випалив свої ініціали на донорській печінці, призначеній для трансплантації хворому? Ідіотизм, інакше це не назвеш.

За настільки нестандартний вчинок хірурга відсторонили від роботи. Цікаво, скільки ще подібних «підписів» залишив на органах Саймон Бремхолл (Simon Bramhall) за роки своєї багаторічної практики в стінах лікарні Королеви Єлизавети?

Незважаючи на поважний досвід та авторитет, яким Саймон користувався серед співробітників, керівництво клініки відсторонило його від роботи, дізнавшись про дивне і аморальне хобі хірурга.

Викрити злочини Саймона вдалося цілком випадково. Під час однієї з операцій колега лікаря помітив на печінці дивне зображення. Приглянувшись, той розгледів напис, що складався з двох літер - «SB».

Хірург розповів, що літери вдалося випалити на тканинах шляхом аргонової плазмової хірургії, яку часто застосовують для герметизації судин.

Лікар-викривальник побажав залишити своє ім’я в таємниці. Крім того, він розповів, що в результаті застосування даного методу на тканинах органів залишаються лише поверхневі опіки, отож ніякої загрози життю пацієнта з новою печінкою вчинок Саймона не чинив.

Колеги Бремхолла розповіли, що той за свою лікарську практику провів більше сотні успішних операцій, і гарантії того, що в організмі людей не функціонують клеймовані органи, нема ніякої.

Вчинок хірурга в одних викликав спантеличення, в інших – обурення. Так, навряд чи комусь із родичів загиблих, які й давали дозвіл на донорство органів, було б приємно дізнатися, що пам’ять за близькими їм людьми було осквернено таким-ось чином.

Колеги лікаря висловили сподівання, що все це виявиться прикрою помилкою. Його вчинок вирішив прокоментувати і Джойс Робінс (Joyce Robins), представник інтересів пацієнтів. За його словами, лікар повинен бачити в людях пацієнта, а не книгу для автографів.

Офіційні представники лікарні підтвердили факт інциденту. На даний момент триває розслідування, в результаті якого й буде вирішено, чи допускати Саймона до роботи, чи ні.

У даному контексті відзначимо, що недбалість деяких британських хірургів недавно знову опинилася в центрі уваги громадськості: під час однієї з операцій вони забули в тілі однієї пацієнтки гумову рукавичку.

Джерело: http://nashe.orbita.co.il/

Інші новини розділу