Фен для волосся зарахували до кухонних приборів Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 13:54 · Розділ: Цікаві факти

Виявляється, до асортименту кухонних приборів можна преспокійно зарахувати фен – принаймні так твердять вчені з Гарвардського університету, які переконані, що звичайнісінький фен для волосся суттєво покращує якість приготування багатьох страв.

Так, за допомогою фену, твердять вони, можна приготувати качку.

В принципі, без духовки птицю не запечеш, та якщо ви хочете, щоб вона вкрилася хрумкою скоринкою, обов’язково скористайтеся феном. Вчені твердять, що цей спосіб навіть недосвідченій домогосподарці допоможе приготувати справжній кулінарний шедевр.

Авторами ідеї використання фену на кухні став викладач Гарвардського університету Гай Кросбі (Guy Crosby), який спеціалізується на харчовій хімії.

Гай розповів, що важливим моментом приготування птиці (і багатьох інших страв» є процес висушування. Так, перед тим, як покласти качку в духовку, її слід максимально висушити.

Справа в тому, що надлишкова волога, яка залишається на птиці після миття чи розморожування, під дією високої температури в духовці почне випаровуватися. В результаті м’ясо не пектиметься, а проварюватиметься, і про хрустку скоринку можна забути. Якщо ж ви скористаєтеся феном, то і зайва волога, і надлишковий жир з птиці видаляться. А вже тоді ви зможете сміливо покласти птицю, висушену і знежирену, до духовки.

Аналогічна ситуація з картоплею. Вправні кухарі знають, що для приготування розсипчастої картоплі необхідно її добре висушити перед тим, як помістити на сковороду чи у фритюрницю. Цю процедуру можна також проводити за допомогою фену.

В принципі, метод приготування їжі, запропонований ученими, не назвеш новим. Вперше його запропонувала письменниця і кулінар Марселла Хазан (Marcella Hazen) ще в далекому 1978 році – вона твердила, що птицю слід занурити в окріп і висушити її шкіру, а вже тоді класти в духовку.

В принципі, фен можна використовувати і для приготування інших страв. Якщо ви самостійно випікаєте торти, він стане вашим незамінним помічником, адже допоможе створити ідеально рівну та гладеньку глазуровану поверхню. З його допомогою можна розм’якшити плитку шоколаду, щоб отримати дрібну стружку.

А ще він незамінний для приготування десертного «сморсу» - сандвічу з крекерів, зефіру та шоколаду. Увімкніть фен і розтопість поміщену між крекери зефірно-шоколадну масу - десерт готовий.

Джерело: http://www.limon.ee/

Інші новини розділу