Керівництво "Макдональдсу" порадило своїм співробітникам відмовитися від фаст-фуду Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 11:28 · Розділ: Події у світі

У центрі пікантної ситуації опинилася нещодавно мережа ресторанів швидкого харчування «Макдональдс»: цими днями на офіційному сайті, читачами якого є співробітники компанії, з’явилася інформація, у якій ішлося про шкоду фаст-фуду.

На сайті зазначається, що попри те, що фаст-фуд є альтернативою їжі домашнього приготування, він таїть в собі чималу небезпеку. Він є досить зручним та заощадливим варіантом, тим не менше, через високий вміст калорій, жирів, зокрема насичених, які особливо небезпечні для нашого організму, цукру та солі фаст-фуд становить серйозну загрозу нашому здоров’ю. Основна загроза – надмірна вага і захворювання, викликані ожирінням.

Отож керівництво мережі вирішило застерегти співробітників компанії від споживання фаст-фуду. Стаття супроводжувалася красномовною картинкою, на якій зображувався «нездоровий вибір» та «здоровий вибір». І хоча «Макдональдс» пропонує відвідувачам широкий асортимент смаженої їжі, від неї, власне, він і вирішив відвернути власних співробітників, наголосивши на тому, що в першу чергу слід уникати смаженої у фритюрі їжі.

Варто відмовитися й від додаткової начинки у вигляді сиру, бекону та майонезу, яку пропонують практично до всіх страв.

Застерегли персонал закладу і від споживання гамбургерів, смаженої картоплі та газованої води, оскільки «таке харчування може стати причиною проблем з надмірною вагою».

Тим не менше, в результаті того, що керівництво багатьох компаній суттєво обмежує тривалість обідніх перерв своїх співробітників, вони просто змушені вживати шкідливу їжу.

На сайті «Макдональдсу» наголошується, що в більшості ресторанів швидкого харчування просто немає корисної низькокалорійної їжі. Отож співробітникам закладу краще харчуватися в ресторанах та кафе, де в меню закладу відвідувачам пропонують низькокалорійну нежирну їжу – салати, супи та овочі.

Поряд з порадою відмовитися від фаст-фуду, на сайті для персоналу була й інша цінна інформація: як знайти іншу роботу, як продавати свої речі, щоб подолати фінансові труднощі, тощо.

Потрапивши на сторінки ЗМІ, вся ця інформація викликала крайнє незадоволення громадськості. Однак прес-секретар компанії зазначив, що все це – прикра помилка. Насправді інформація вирвана з контексту, а персонал компанії, що відповідав за наповнення сайту, втратив над ним контроль, в результаті чого недоречні коментарі були опубліковані сторонніми.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу