Чого не варто дарувати чужим дітям Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 10:54 · Розділ: Цікаві факти

Фото з ipc-dzhankoy.org
Фото з ipc-dzhankoy.org

Дуже часто дітям дарують подарунки, від яких у батьків волосся на голові стає дибки. Особливо грішить старше покоління: бажання потішити онуку/онука у поєднанні з бажанням зекономити часом беруть верх над здоровим глуздом, і перше – природне! – бажання, яке виникає у батьків, - понести диво-подарунок на смітник. Негайно ж.

Якщо ваші родичі чи, бува, подруги, абсолютно не вміють вибирати подарунки, спробуйте дати їм прочитати цю статтю: у ній піде мова про те, чого не слід дарувати дітям.

1. Набори солодощів. Ті, хто вибирає в якості подарунків чужій дитині цукерки, керуються одним: дитині цей подарунок обов’язково сподобається. Та мало хто замислюється над тим, що дитина не обмежиться однією-двома цукерками, а зупиниться лише тоді, коли в коробці їх залишиться обмаль. Навряд чи таке «солодке» свято з користю відіб’ється на здоров’ї малюка.

2. Забудьте про м’які іграшки. Навряд чи ви знайдете дитину, яка б понад усе любила гратися м’якими іграшками. В переважній більшості випадків вони просто валяються у кутку, де припадають пилом. В першу чергу це стосується гігантських м’яких іграшок, які окрім того, що займають дорогоцінне в квартирі місце, більше ні на що не придатні. Виняток хіба що можуть становити іграшки-персонажі улюблених дитиною мультфільмів.

3. Дешевий одяг китайського виробництва. Зрозуміло, Китай ми принижувати не будемо, але так історично склалося, що все, що виготовлене в Китаї, донедавна у нас викликало осторогу. Що ж стосується подарунків, то вибирати неякісне вбрання – неприпустима помилка: скоріше за все, батьки так ні разу й не одягнуть у нього дитину.

Та й взагалі одяг дарувати не варто: ви не знаєте ні смаку, ні особливостей фігури малюка, тож навряд чи зможете вгодити своїм подарунком. Інша справа - детские футболки с приколами: такий подарунок можна назвати універсальним, а потішить він і батьків, і дітей.

4. Як і у випадку з вбранням, варто забути про дешеві іграшки. У випадку з ними краще дотримуватися простого правила: краще менше, та краще. Так, іграшки, від яких тхне хімічними речовинами невідомого походження, насторожать всіх адекватних батьків.

5. Ще одним провальним подарунком можна вважати конструктор з дрібними деталями. Якщо дитині 5-7 років, такий подарунок може бути доречним. Та й то не завжди: в більшості випадків він просто захаращуватиме квартиру, адже дітлахи так лінуються складати його на місце.

6. І ще один момент – звукова іграшка. Коментарі тут зайві: просто подумайте про психіку батьків (виняток становлять якісні дорогі іграшки з можливістю регулювання звуку).


Інші новини розділу