Оптимізація сайту "своїми руками" Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 10:10 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту seoshek.ru
Фото з сайту seoshek.ru

Створити власний сайт в Інтернеті сьогодні дуже просто. Однак це лише перший крок на шляху до заробляння грошей.

Сам по собі сайт вам ніяких грошей не приноситиме. А ось реклама – так. Та якщо у вас невелика кількість відвідувачів, та й на низькому рівні знаходяться певні показники, що беруться до уваги пошуковими системами, ваш сайт загубиться в сірій масі таких, як він, невдалих проектів. Зрозуміло, що він буде непривабливим для рекламодавців, а це означає, що ніяких грошей ви ні з них, ні з самого сайту не витягнете.

Щоб цього не сталося, вам знадобиться seo-оптимізація або просування сайтів.

Звісно, краще за все звернутися за допомогою до професіоналів. Однак їхні послуги коштують недешево, а якщо ваш бюджет не дозволяє вам заплатити солідну суму за просування сайту, доведеться за справу братися самому, принаймні на початкових етапах. Якщо у вас нема й зеленого поняття, з чого почати та куди податися, допоможуть курсы seo, на яких вас навчать основним навикам оптимізації та ознайомлять з найбільш ефективними інструментами просування сайту.

Важливим початковим етапом seo-оптимізації є внутрішня оптимізація сайту. Ви повинні подбати про те, щоб контент на сайті був унікальним, інакше ваш проект зазнає поразки, адже лише унікальний контент високо оцінюється пошуковими системами.

Подбайте про рівень вкладеності сторінок сайту. В ідеалі він не повинен бути більшим 2-3 – це означає, що користувач в два-три кліки перейде на цікавлячи його сторінку з головної сторінки сайту. Зверніть увагу й на показники перелінкування.

Далі прочинайте безкоштовну розкрутку сайту. Для цього зареєструйте ресурс у пошукових системах, а далі в каталогах. Більшість рейтингових каталогів розмістять ваш сайт безкоштовно, якщо ви поставите зворотне посилання. Ще один необхідний крок – розміщення сайту в каталогах статей з посиланням на розкручувані вами ключові запити.

Можете скористатися й безкоштовними дошками оголошень, але через «засмічення» цих служб сайтами з чорних списків пошуковиками не надто високо оцінюватимуть ваш сайт, розміщений на дошці оголошень.

В принципі, безкоштовно розкручувати сайт можна за допомогою блогів та форумів, соціальних мереж, каталогів RSS-стрічок та сервісів обміну посиланнями.

Та як би ви не старалися, всіх цих інструментів буває недостатньо. Рано чи пізно вам доведеться виділити певну суму на просування сайту за допомогою платних інструментів. А щоб не помилитися та не спійматися на вудочку оптимізаторів-спеціалістів, готових стягнути з новачків чимало грошей, відвідайте курси seo: людину, яка хоча б щось петрає в тій чи іншій справі, набагато тяжче обдурити, та й підібрати відповідних спеціалістів, а також шлях, яким просуватимете свій сайт, вам буде набагато легше.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.