Названо найдорожчі ноутбуки 2013 року Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2013 07:23 · Розділ: Техніка

Кожного року виробники техніки випускають у світ чергові новинки, що вражають своїми можливостями і функціоналом переважну більшість користувачів. А деякі моделі вражають своєю ціною. Сьогодні поговоримо про ноутбуки, а точніше, про найдорожчі моделі ноутбуків, що побачили світ у поки ще цьому 2013 році.

До речі, захмарна ціна цих пристроїв зовсім не означає, що вони нашпиговані найякіснішою технологічною апаратурою. В деяких моделях на перше місце висовується дизайн, в якому використовуються навіть коштовні камені та дорогоцінні метали.

Ймовірно, саме тому лідерство у рейтингу дісталося ноутбуку Luvaglio. Коштує цей пристрій, виготовлений з коштовних металів та оздоблений шкірою, «всього» десять мільйонів доларів.

Далеко позаду опинився ноутбук TULIP E-GO DIAMOND. Виконаний у вигляді симпатичної жіночої сумочки та оздоблений діамантами, цей ноутбук, за який доведеться заплатити 355 000 доларів, не надто вражає набором функцій. Основні його заслуги – це оригінальний дизайн та діаманти, що використовуються для оздоблення пристрою, біле золото та, зрозуміла річ, ручна робота, адже як без неї у таких неймовірно дорогих пристроях?..

АвтомобільБентлі (фото з сайту www.autoreview.ru)
АвтомобільБентлі (фото з сайту www.autoreview.ru)

Замикає трійку лідерів найдорожчих ноутбуків цього року ноутбук Ego for Bentley. Коштує він двадцять тисяч доларів, а яскравий червоний дизайн пристроїв, випущених, до речі, в обмежених кількостях, ніби підкреслює красу, оригінальність та вишуканість нової лінійки автомобілів Bentley. Ноутбуки збиралися вручну, що також підвищує їхню вартість.

Потрапили до списку й більш звичні нам марки. Це Acer Ferrari, вартість якого у порівняні з лідерами рейтингу взагалі нікчемна – всього три тисячі доларів. Власне, відносно невисока вартість і престиж цієї моделі робить її досить затребуваною серед бізнесменів середньої ланки, не схильних викидати гроші на вітер, і водночас охочих вигідно виокремитися з-поміж інших, підкресливши свій статус. Ще однією перевагою цієї моделі є її доступність: купити ноутбуки Acer в Минске можна за вигідними і доступними цінами.

Серед інших брендів, моделі яких користуються популярністю у рядових користувачів, значаться й бренди Dell з моделлю M6400, ноутбук від Toshiba моделі Qosmio, а також Lenovo- ThinkPad - W700ds - ці моделі включно з Acer Ferrari зайняли десяте, дев’яте, восьме та сьоме місця відповідно.

А ще у списку значаться моделі Alienware Area-51, Xtreme Rock sl8 та Voodoo Envy H:171.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.